Hyundai samochody Mitsubishi Carisma 1.8 Gdi Brudna Przepustnica Świeci Kontrolka

Mitsubishi Carisma 1.8 Gdi Brudna Przepustnica Świeci Kontrolka

Mitsubishi Carisma 1.8 Gdi Brudna Przepustnica Świeci Kontrolka. Przepustnica mitsubishi carisma 1.8 benzyna 4g93 85kw 115km 95,96,97. Ciągle loguje się usterka wskazująca, że uszkodzona jest właśnie przepustnica.

Mitsubischi Carisma 1,8 GDI Pożar wiązki elektrycznej
Mitsubischi Carisma 1,8 GDI Pożar wiązki elektrycznej from poszukaj.elektroda.pl

Mam carisme gdi 1.8 z 98roku. Mitsubishi carisma 1,8 gdi 1999 nie można zapalić silnika. Ostatnio była czyszczona przepustnica no i rozregulowany jest czujnik położenia przepustnicy.

Jak Go Ustawić Bo Nie.

W ogóle nie reaguje na naciskanie pedału gazu. Kup teraz z allegro lokalnie. Auto ma falujące obroty świeci się kontrolka cheack engine komputer spalania strasznie wariuje.

Szybka, Łatwa I Lokalna Sprzedaż Rzeczy Z Drugiej Ręki.

Przepustnica mitsubishi carisma 1.8 benzyna 4g93 85kw 115km 95,96,97. Na wolnych obrotach zapala się kontrolka \check engine\ dodam lekko gazu dosłownie musne i gasnie na kilka sekund po czym znów sie zapala. Mam carisme gdi 1.8 z 98roku.

Mitsubishi Carisma 1,8 Gdi 1999 Nie Można Zapalić Silnika.

Samochody osobowe » mitsubishi 7 000 zł. Mitsubishi carisma 1.8 gdi jeden właściciel oryginalny kat igła 154 ty. ( mitsubishi carisma ) carisma 1.8 gdi 16v 98r.

Mitsubishi Carisma I Da (Carisma 1.8 Gdi)Miga Kontrolka Oleju Co Sie Dzieje Witam Wszystkich Mam Problem Kupiłem Niedawno Carisme Po Dwóch Dniach Gdy Odpaliłem Samochód Zapaliła Mi Sie Kontrolka Oleju Podczas Jazdy Zaczęła Migać.

Nieruchomości, motoryzacja, komputery, meble, antyki, telefony, sprzęt sportowy i. Ciągle loguje się usterka wskazująca, że uszkodzona jest właśnie przepustnica. Podczas jazdy sie nie pali ale np podczas zjeżdzania z góry czy to na.

W Ogóle Nie Reaguje Na Naciskanie Pedału Gazu.

Ciągle loguje się usterka wskazująca, że uszkodzona jest właśnie przepustnica. Mitsubishi carisma i da [cari 1.8 gdi] carisma gdi 98r falujące obroty czujnik prze witam. Ostatnio była czyszczona przepustnica no i rozregulowany jest czujnik położenia przepustnicy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post