Hyundai samochody Mata Do Bagażnika Ford Focus

Mata Do Bagażnika Ford Focus

Mata Do Bagażnika Ford Focus. Mata gumowa do bagażnika do: 129, 99 pln* * z podatkiem vat.

Ford Focus Turnier (20112015) Dedykowana Mata do
Ford Focus Turnier (20112015) Dedykowana Mata do from dywaniki.com.pl

Dywanik dostępny również w innych kolorach: Wykonane z wysokiej jakości elastomerów termoplastycznych (kauczuku syntetycznego) o właściwościach zbliżonych do gumy, ale bez nieprzyjemnego jej zapachu. Kup matę do ford focus mk3 od 2010.

10,90 Zł X 10 Rat Raty Zero Szczegóły W Ofercie.

There are 0 items in your cart. Dywaniki z burtami dokładnie dopasowane do kształtu bagażnika. Product successfully added to your shopping cart.

Mata Dopasowana Do Konkretnego Modelu Marki Ford.

Z logo focus, wysokość burty około 50 mm, nie można łączyć z systemem podwójnej podłogi bagażnika. Bez wyposażenia w opcjonalną półkę bagażnika. Oryginalna mata ochronna do bagażnika z gumy.

Sztywna Przy Wyjmowaniu Z Bagażnika.

Ford focus iii kombi od 2011 sztywna mata bagażnika. Wykładzina bagażnika bez maty pasuje do: Bardzo istotną sprawą, o której wspominają użytkownicy tych mat jest brak przykrych zapachów podczas eksploatacji, ponadto te produkty są obojętne higienicznie.

Odporna Na Oleje, Benzynę, Smary.

Mata gumowa do bagażnika do: Zaprojektowana z myślą o świetnej jakości , funkcjonalności i wytrzymałości nieodbiegającej od najwyższych światowych standardów zalety : Wkład mata bagażnika do ford focus mk4 od 2018 kom.

129, 99 Pln* * Z Podatkiem Vat.

Są bardzo trwałe, lekkie, elastyczne, jego powierzchnia pełni funkcję antypoślizgową. Wykonane z wysokiej jakości elastomerów termoplastycznych (kauczuku syntetycznego) o właściwościach zbliżonych do gumy, ale bez nieprzyjemnego jej zapachu. Mata do bagażnika z wysokiej jakości polietylenu:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post