Kia Carnival Co Ile Wymiana Oleju W Automatycznej Skrzyni

Kia Carnival Co Ile Wymiana Oleju W Automatycznej Skrzyni. Wlewasz poprzez bagnet do sprawdzania. Forum kia | kia sorento | co ile wymiana rozrządu?

Skrzyni biegów oleju tematy na elektroda.pl from poszukaj.elektroda.pl

Forum kia | kia sorento | co ile wymiana rozrządu? Czy ktoś wymieniał olej w automacie laguny, od dołu widzę korek spustowy, od góry, zółty zaworek odpowietrzający, służący być może do wlewu ale to tylko domysły. Poziom oleju w manualnej skrzyni biegów powinno się kontrolować co około 15 tyś.

Witam, Jestem Po Wymianie Automatycznej Skrzyni Biegów W Kia Carnival 2.9 Crdi.

Ilustrowane instrukcje krok po kroku i filmiki instruktażowe nt. Zaniechanie lub przeciąganie w czasie wymiany oleju i filtra skrzyni może prowadzić do poważnych uszkodzeń, co zawsze wiąże się z kosztownymi naprawami. Forum kia | kia sorento | co ile wymiana rozrządu?

Zapewnia Bezpieczeństwo W Trakcie Podróży.

Witam, jestem po wymianie automatycznej skrzyni biegów w kia carnival 2.9 crdi. Wymiana tez zalezy od rodzaju silnika (diesel/benzyna) jak i rowniez od samej. Okresowa wymiana oleju to konieczność.

A Co Do Ilości To Podają Katalogowo 2,3 Manual A 7,5 Automat Tylko Wiadomo Że Te Wartości Podane Są Na Pustą Skrzynię A Ty Do Końca Nie Zlejesz Starego Oleju I Wejdzie Ci.

Skrzynia działała do czasu gdy zaczęła migać kontrolka hold. W przeciwnym wypadku należy wymienić olej zgodnie z poniższą procedurą. 12000 kilometrów lub 18 miesięcy w zależności od tego co nastąpi w pierwszej.

Skrzynia Działała Do Czasu Gdy Zaczęła Migać Kontrolka Hold.

Jaki wybrać i ile będzie nas to kosztować? Po przejechaniu ponad 200 tys. Czy ktoś wymieniał olej w automacie laguny, od dołu widzę korek spustowy, od góry, zółty zaworek odpowietrzający, służący być może do wlewu ale to tylko domysły.

Skrzynia Działała Do Czasu Gdy Zaczęła Migać Kontrolka Hold.

Witam, jestem po wymianie automatycznej skrzyni biegów w kia carnival 2.9 crdi. Sam nie wymienialem a teori co ile trzeba wymieniac slyszalem wiele. Poziom oleju w manualnej skrzyni biegów powinno się kontrolować co około 15 tyś.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post