Hyundai samochody Kia 2016 Mata Do Bagażnika

Kia 2016 Mata Do Bagażnika

Kia 2016 Mata Do Bagażnika. Mata do bagażnika gumowa do: Trwała i odporna na uszkodzenia posłuży przez wiele lat nie tracąc swoich właściwości.

KIA SPORTAGE 2016+ MATA BAGAŻNIKA Sportage 2016+ TOPTUN.PL
KIA SPORTAGE 2016+ MATA BAGAŻNIKA Sportage 2016+ TOPTUN.PL from toptun.pl

Przedmiotem oferty jest dywanik, mata do bagażnika dopasowana oryginalnie pod model samochodu:bmw x3 od 2011r.dywanik z elastycznego materiału, bezpiecznego i ekologicznego dla środowiska. Bmw x6 e71 mata do bagażnika frogum. Mata skutecznie chroni wnętrze bagażnika przed wilgocią oraz zużyciem eksploatacyjnym.

Mata Jest Odporna Na Wszelkiego Rodzaju Odkształcenia.

Jej wysoki rant chroni podłogę bagażnika w razie rozlania płynu.antypoślizgowa powierzchnia pomaga ograniczyć przemieszczanie się bagaży i innych przewożonych przedmiotów. Mata do bagażnika, którą możesz nabyć w naszym sklepie, zapewni ci bardzo wysoki komfort użytkowania, praktycznie przez cały rok. Mata skutecznie chroni wnętrze bagażnika przed wilgocią oraz zużyciem eksploatacyjnym.

Mata Posiada Wysoki Rant 5 Cm, Który Ułatwia Użytkowanie.

Mata do bagażnika z super wytrzymałego tworzywa tpe: Mata do bagażnika gumowa do: Gumowe dywaniki do bagażnika samochodowego tworzone są ze specjalnego materiału tpe, a ich kształt odpowiada obrysowi przestrzeni użytkowanego bagażnika.

Produkt Jest Nowy I Dedykowany Pod Konkretny Bagażnik.

Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp. Mata jest idealnie dopasowana kształtem do podłogi przestrzeni bagażowej. Trwała i odporna na uszkodzenia posłuży przez wiele lat nie tracąc swoich właściwości.

Przedmiotem Oferty Jest Dywanik, Mata Do Bagażnika Dopasowana Oryginalnie Pod Model Samochodu:bmw X3 Od 2011R.dywanik Z Elastycznego Materiału, Bezpiecznego I Ekologicznego Dla Środowiska.

Jej wysoki rant chroni podłogę bagażnika w razie rozlania płynu. Antypoślizgowa powierzchnia pomaga ograniczyć przemieszczanie się bagaży i innych przewożonych przedmiotów. Dywanik samochodowy obszyty jest lamówką i wykończony ozdobnym ściegiem w kolorze srebrnym.

Mata Skutecznie Chroni Wnętrze Bagażnika Przed Wilgocią Oraz Zużyciem Eksploatacyjnym.

Bardzo istotną sprawą, o której wspominają użytkownicy tych mat jest brak przykrych zapachów podczas eksploatacji, ponadto te produkty są obojętne higienicznie. Akcesoria / kosmetyki dywaniki samochodowe folie samochodowe 3m maty bagażnikowe nakładki stalowe. Mata bagażnika to najlepsza ochrona fabrycznej wykładziny bagażnika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post