Hyundai samochody Jak Wymontować Przednią Lampę W Kia Ceed 2010 Rok

Jak Wymontować Przednią Lampę W Kia Ceed 2010 Rok

Jak Wymontować Przednią Lampę W Kia Ceed 2010 Rok. Przed samodzielnym malowaniem czujniki należy dokładnie przemyć środkiem odtłuszczającym, np. Pierwszą rzeczą jest podsufitka z której zrobił się baldachim jak ją łatwo wymontować i czego spodziewać się pod spodem.

Kia Ceed Ii 12-16 Lampa Lewa Euro Tychy - Sprzedajemy.pl
Kia Ceed Ii 12-16 Lampa Lewa Euro Tychy – Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Wykręcić 2 wkręty przytrzymując lampę zespoloną tylną, odłączyć złącze, a następnie wymontować lampę zespoloną tylną (a). Następnie przykręcamy z powrotem do samochodu w miejsce, w którym się znajdował. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.

Led Na Drzwi Kia (38) Zobacz Także W Kategoriach:

Wyjąć lampę zespoloną klapy bagażnika (a) i wymienić żarówki (b). Aktualny kształt tylnej lampy zespolonej w pojeździe może. Następnie przykręcamy z powrotem do samochodu w miejsce, w którym się znajdował.

501 458 278 Kraków, 1,8 Benzyna, Rok Produkcji 2008, Przebieg 148 000 Km, Cena 22 900 Zł, Z Polskiego Salonu, Bezwypadkowy, Bogato.

Wykonaj kroki 1 do 7 z poprzedniej strony. Widać to zwłaszcza jak sobie poświecimy mocną diodową latarką Odłączyć ujemny (?) zacisk akumulatora.

Po Prostu Wpisz Nazwę Marki I Rodzaj Produktu W Pasku Wyszukiwania, A Od Razu Będziesz Mógł Przejrzeć Instrukcję Online Za Darmo.

Pierwszą rzeczą jest podsufitka z której zrobił się baldachim jak ją łatwo wymontować i czego spodziewać się pod spodem. Bez jednego nie wymienimy drugiego. Ten poprzecznie ustawiony bezpiecznik ,to najprawdopodobniej jest ten główny,przez który przechodzi cały prąd z akumulatora i alternatora.odkręc tą skrzynke i pooglądaj czy w środku nie jest zielono,obejrzyj też kable idące.

Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt Sportowy I Inne

Otwieramy przednią maskę i sprawdzamy czy zderzak jest przykręcony do belki przedniej, jeśli tak wykręcamy śruby. Piwko za pomoc i będzie ok Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.

Kratki Nawiewu Montuje Się Po Bokach Deski Rozdzielczej, Przy Drzwiach, W Środkowej Konsoli, A Także Tuż Przy Przedniej Szybie.

Montujemy klosz na lampie analogicznie do sposobu, w jaki go zdjęliśmy, po prostu podgrzewając i zaginając blaszki płaskim śrubokrętem. Część używana, stan bardzo dobry. Przed zakupem nowych przegubów warto wymontować z samochodu uszkodzony element i dokonać jego dokładnych pomiarów (m.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post