Hyundai samochody Jak Rozebrac Manetke Swiatel Nissan Primastar

Jak Rozebrac Manetke Swiatel Nissan Primastar

Jak Rozebrac Manetke Swiatel Nissan Primastar. Taki sam jak opel vivaro. Pacjent to nissan primastar 2.0 dci 85kw 2008 rok.

BLOTNIK LEWY PRZOD NISSAN PRIMASTAR 03r SREBRNY Błotniki
BLOTNIK LEWY PRZOD NISSAN PRIMASTAR 03r SREBRNY Błotniki from omoto.pl

Nissan primastar 2004 rok produkcji 1.9 dci 6 biegów. Znalazłem się tu z powodu problemu z moim autem i liczę, że wasze doświadczenie pomoże nakierować mnie na dobrą drogę ku naprawie mojego złomka. Właściciel sprzeda toyota avensis wersja sol, kontakt tel.

Części Samochodowe Koła, Felgi, Opony Samochody Osobowe.

Taki sam jak opel vivaro. Znalazłem się tu z powodu problemu z moim autem i liczę, że wasze doświadczenie pomoże nakierować mnie na dobrą drogę ku naprawie mojego złomka. Witam temat bardzo nie typowy bo jeszcze takiego tu nie widziałem.

Auto Nissan Primastar 1,9 Dci 2004R.

501 458 278 kraków, 1,8 benzyna, rok produkcji 2008, przebieg 148 000 km, cena 22 900 zł, z polskiego salonu, bezwypadkowy, bogato. Witam na wstępie chciałbym sie przywitać ze wszystkimi na forum elektroda.pl prosze o pomoc w rozwiązaniu problemu z moim vanem szukałem troszkę na forum elektrody zanim postanowiłem sam poprosić o pomoc. Zawsze po nocy przekręcam kluczyk zapalają się kontrolki.

Nissan Primastar 2004 Rok Produkcji 1.9 Dci 6 Biegów.

Pacjent to nissan primastar 2.0 dci 85kw 2008 rok. Właściciel sprzeda toyota avensis wersja sol, kontakt tel. Zaczął słabo wolno kręcić i któregoś poranka nie odpalił.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post