Hyundai samochody Gdzie Jest Rozrusznik W Nissan Primera P11

Gdzie Jest Rozrusznik W Nissan Primera P11

Gdzie Jest Rozrusznik W Nissan Primera P11. Wyciągam wentylator i też go czyszczę z kurzu.zakładam wentyl i do tego otworu po filtrze napylam pej pianki do czyszczenia nawiewów. Obecnie w sklepie jest 4 gości online.

Silnik Nissan Primera p11 1.8 Chełmża Sprzedajemy.pl
Silnik Nissan Primera p11 1.8 Chełmża Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Rozrusznik nissan primera p11 p12 1.6 1.8 0.7 kw. Od kilku dni mam problem z rozruchem auta rano. A teraz nie wiesz gdzie jest elektrowłącznik z którego je odkręcałeś.

Szukaj Też W Opisach Ofert.

Obecnie w sklepie jest 4 gości online. W pierwszym poście napisałeś, że dałeś dodatkowy przewód do rozrusznika w którym miejscu go przyłożyłeś. Nowy sklep specjalistyczny więcej alternatorów i rozruszników do maszyn >>>

Witam.zastanawiam Się Nad Zakupem Kamery Cofania Do Primery.proszę O Rade Jaką Kupić I Co Najważniejsze W Jakim Miejscu Ja.

Akumulator chyba dobry bo kontrolki świecą i cała elektryka działa. Problem powtarza się 3 raz w krótkim czasie. A teraz nie wiesz gdzie jest elektrowłącznik z którego je odkręcałeś.

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Rozrusznik nissan almera primera 15. Poniżej wrzuciłem zdjęcie przekaźnika oraz gniazdo silnika wycieraczki z kolorami przewodów. Nie kręci rozrusznik a jest ok.

Zero Reakcji, Nie Odpala Nissan Primera P11 2000R 2,0Td Zero Reakcji, Nie Odpala Nissan Primera P11 2000R 2,0Td.

Napisałeś również że poczyściłeś styki na rozruszniku. Objaw jest taki że kluczyk przy odpalaniu nie wraca przez co łatwo jest po jakims czasie uszkodzić rozrusznik.gościu w niby specjalistycznym zakładzie stwierdził że padła sprężynka w. W zwiazku z tym ze napisales ze rozrusznik byl sprawdzony to jak jak on byl sprawdzony.

Wychodzi Na To Że Jest Zaraz Za Pompą Wody.

Czekam wieje na maxa potem zakładam filtr i jest ok. Rozwiązanie., [nissan primera p11] elektryka klimatyzacji manualnej. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post