Hyundai samochody Gdzie Jest Czujnik Zderzeniowy Honda Crv

Gdzie Jest Czujnik Zderzeniowy Honda Crv

Gdzie Jest Czujnik Zderzeniowy Honda Crv. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Czujnik zamontowany jest za dużym schowkiem przed nogami pasażera, po wymontowaniu schowka widać go po lewej stronie wnęki, obok panelu sterowania radiem, jest charakterystyczny bo ma czarny gumowy kapturek.

Czujnik uderzeniowy w Hondzie FRV? elektroda.pl
Czujnik uderzeniowy w Hondzie FRV? elektroda.pl from www.elektroda.pl

Panowie gdzie w nich znajduje się ten czujnik. Od zawsze szukałem powodu dziwnych szarpnięć, przymulenia na niskich obrotach. Jest on zintegrowany w module sterującym poduszkami.

Naprawili Uszkodzony Przewód + Wymienili Uszkodzony Czujnik.

Witam serdecznie, z góry przepraszam za ogromny opis ale zależy mi na dokładnym poznaniu sytuacji,która jest zawiła. Ten czujnik znajdziesz w aparacie zapłonowym. Ile jest czujników abs i gdzie się znajdują w ford expedition z napędem na 2 koła 5,4 l z 1998 r.

Hej, Właśnie Sam Zakończyłem Walkę Z Czujnikiem Spalania Stukowego.

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Byłby jakiś trop gdzie szukać.,witam. 36,90 złx 10 rat raty zero szczegóły w ofercie.

Niestety U Mnie Skończyło Się W Aso.

Nie wiem gdzie dokładnie jest ten czujnik w twoim modelu. Pierwsza awaria przy przebiegu 220 tys. Auto zakupiliśmy 2 lata temu rozbite przodem w polskim komisie(na niemcu) w którym.

Od Zawsze Szukałem Powodu Dziwnych Szarpnięć, Przymulenia Na Niskich Obrotach.

Wyłącznik uderzeniowy wstrząsowy honda crv 2016. Jest on zintegrowany w module sterującym poduszkami. Posiadam jak w temacie honde accord tourer wersja sport z silnikiem diesla.

Honda Civic Iv Kody Błędów (Kod 4) Uszkodzenie Czujnika Położenia Wału.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! 11,85 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. Kiedyś robiłem hondę accord, czujnik był umiejscowiony na konsoli środkowej pod plastikiem popielniczki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post