Dudni W Przednim Kole Przy Hamowaniu Mercedes W203

Dudni W Przednim Kole Przy Hamowaniu Mercedes W203. Teraz mi się wydaje, że z kolei przy hamowaniu na małych prędkościach ok 20 km/h czuję jakby to hamowanie było pulsacyjne. Tarcie/szuranie w przednim prawy kole.

Jak Wyeliminować Stukanie I Skrzypienie W Zawieszeniu | Autodoc – Youtube from www.youtube.com

Przeszuka em troch forum i nigdzie nie znalaz em podobnych objaw w , dlatego postanowi em za o y nowy w tek. Alw jak będziesz u mechanika to niech posłuch czy nie słychać czasami tego przy serwie może tam jest. Samoch d zawieszeniowo og lnie jest sztywny, z przodu nic nie puka, s ycha jedynie jakie jakby metaliczne d wi ki, jakby klocki dr a y etc, ale sprawdza em i wygl da, e siedz w mair sztywno.

W204 C200 Cdi Be Sport Edition 125 Om651 2011(Lift Model) //Vin:

Przeszuka em troch forum i nigdzie nie znalaz em podobnych objaw w , dlatego postanowi em za o y nowy w tek. [w220] metaliczne stukanie z przodu. W efekcie już po krótkim czasie nowe tarcze hamulcowe są krzywe, bo uległy przegrzaniu.przyczyn może być więcejdrgania mogą występować też na skutek zużycia elementów zawieszenia przedniego.

Niedawno Wymieniałem Tarcze, Które Także Były Całkiem Nowe.

Bicie występuje przy hamowaniu z większych prędkości i jest dość mocno odczuwalne na kierownicy. Zaczyna się od lewego przodu cały czas świecą wszystkie diody i piszczy po pewnym czasie. W akzdym razie gumki na tloczku totalnie rozwalone c zekam na nowy.

Gdy Jade Po Wyzej 90 Km/H I Skrecam W Prawo Auto Mi Cale Drga Jakby Mialo Odpasc Mi Kolo.

O tym, że coś niedobrego dzieje się z pojazdem świadczyć mogą odgłosy stukania w zawieszeniu. W przednim prawym kole zapieczony był cylinderek i przy skręcie w lewo ocierał o tarcze która sie mocno grzała i od tego miałem te wycie przy skrecaniu w lewo, nie zauwazylem wczesniej ze lekkie dotkniecie hamulca i wycie od razu przestaje. Występuje przy każdej prędkości przy delikatnym hamowaniu, po mocniejszym naciśnięciu hamulca problem znika.

Słychać Było Stuknięcie A Luzy Były Widoczne Nawet Gołym Okiem Na Całym Kole.

Rowniez bije przy hamowaniu ale tylko wtedy gdy skrecam w prawo lub hamuje prosto. W celu zapewnienia lepszych własności prowadzących opon przy pokonywaniu zakrętów przewiduje się dla samochodów nieobciążonych ujemne wartości kątów pochylenia kół, w zakresie od 00 do 1020’. Ja wymieniłem odrazu komplet tulei i sworzeń po obu stronach i mam spokój na dłuższy czas.

Od Paru Dni Słyszę Stukanie, Klekotanie, Przeskakiwanie W Przednim Zawieszeniu.

Z ty u co delikatnei popukuje, ca e zawieszenei by o sprawdzone na diagnostyce szarpakami i stalowymi. W nocy czy nad ranem lub w chłodny dzień czujniki parkowania działają ok. Dlatego tym razem zamiast opisywać poszczególne ich elementy, które zresztą opisałem po części w artykule o przednim zawieszeniu, skupimy się na konkretnych, najpopularniejszych rozwiązaniach i ich typowych niedomaganiach.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post