Hyundai samochody Coś Piszczy Po Rozgrzaniu Silnika Honda Accord

Coś Piszczy Po Rozgrzaniu Silnika Honda Accord

Coś Piszczy Po Rozgrzaniu Silnika Honda Accord. Honda accord gasnie na zimnym silniku accord 2.0 benzyna 2004 witam mam nastepujacy problem. Siemka miałem tak samo w sumie to mam i im dłużej nic z tym nie robie tym sie troszke pogarsza.

Światła dzienne zamiast długich. Układ elektryczny
Światła dzienne zamiast długich. Układ elektryczny from www.accordklubpolska.pl

Honda accord 5 1.8 ce7 116km. Od 4 miesięcy mam pojawiający się problem po rozgrzaniu się silnika a mianowicie brakuje mu mocy przy głębszym wciśnięciu pedału gazu. Problemem jest brak momentu w dolnym zakresie i szarpanie silnika po jego zmianie.oto historia honda accord z 2003 roku 2.0.

Też Miałam Taką Sytuację U Mnie Był Uszkodzony Nastawnik Pompy Wtryskowej.

Problem z twardym hamulcem po uruchomieniu silnika. Honda accord gasnie na zimnym silniku accord 2.0 benzyna 2004 witam mam nastepujacy problem. W gażniku mieszanka wyregulowana tak że po nagłym.

I Jeszcze Dokładne Ustawienie Rozrządu.

Bym uslyszal dzwiek luźnego paska, ale dzieki za chęci aż się rzygać chce jak się czyta niektóre posty. Filtr powietrza wymieniony na nowy, komputer żadnych błędów nie wykazuje u mechanika. Samochód jest własnością bardzo dobrego znajomego, więc nie chciałbym naciągać go na jakieś nie potrzebne koszta.

Witam Peugeot 405 1.9 Sri Po Rozgrzaniu Silnika Coś Piszczy.

Honda accord 5 1.8 ce7 116km. Kolego masz chyba takie samo auto jak ja. Po nocy albo paru godzinach stania gasnie.

Pozdrawiam.honda Accord 1,8 16V Po Nagrzaniu Silnika Faluja Obroty 18 Lip 2011, 14:55 Witam.

Jest to problem nie za każdym razem a wybiórczo. Tego typu niepokojące dźwięki będą nasilały się wówczas wraz z chwilą wciskania pedału przyśpieszenia. Viii że po włączeniu silnika czasem zdarza się że przez kilkanaście sekund pedał hamulca jest twardy jak skała.

A Rozrząd Robił Mi Mechanik I Coś Piszczy Zazwyczaj Od 2.

I to nie są paski ani rolki na 99% przypuszczam że coś z pompą oleju. Porces wyglada tak po odpaleniu wlacza sie ssanie okolo 1100 obrotów po paru minutach stania w miejscu obroty powinny spasc do 900 ale nie dizeje sie tak izazwyczaj auto gasnie. Na wyłączonym silniku stuki jakby metal o metal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post