Hyundai samochody Co Gwiżdże W Samochód Przy Dodawaniu Gazu

Co Gwiżdże W Samochód Przy Dodawaniu Gazu

Co Gwiżdże W Samochód Przy Dodawaniu Gazu. Coś jakby szum wpadającego powietrza przez uszkodzoną uszczelkę w szybie, ale to na pewno nie jest to. Lepiej odwiedzić mechanika, który nam powie, co tak naprawdę jest nie tak z naszym samochodem niż snuć.

Motocyklista zginął w wypadku na obwodnicy Kędzierzyna
Motocyklista zginął w wypadku na obwodnicy Kędzierzyna from nto.pl

Mianowicie mam zafirke z 2005 r. Bylem u mechanika posłuchał troche i powiedział że to jakas uszczelka między zaworami, czy tam cylindrami, powiedział jeszcze miedzy którymi i za naprawe zaspiewał mi ok. Coś jakby szum wpadającego powietrza przez uszkodzoną uszczelkę w szybie, ale to na pewno nie jest to.

Niech Mechanik Zrobi Prosty Test, Zdejmie Pasek Klinowy I Zobacz Czy Wtedy Też Będzie Klekotać.

Po dokładnym sprawdzenie (za poradą kolegów z forum) 3x okazało się że mimo że rura była założona poprawnie na uszczelkę w. Trochę jakby stary diesel nierówno chodził. Ciągnie gdzieś fałszywe powietrze i to powietrze tak gwiżdże (sam to przerabiałem)czyli jakiś waz pęknięty lub nieszczelny,może któreś łożysko na alternatorze ale po odłączeniu go powinno ustać, lub co najgorsze zwłaszcza dla portfela.

W Mgliste Dni Kiedy Zbiera Sie Rosa Ale Zas Sprzeglo To Juz Odkladaj 600 Zl.

Mianowicie mam zafirke z 2005 r. Samochody początkujący 08 wrz 2015 19:56 odpowiedzi: To że mi turbina świszczy przy dodawaniu gazu to.

W Niektórych Przypadkach Nawet Gaśnie.

Gdy stwierdzimy, że nasz samochód może w każdej chwili wybuchnąć, podczas gdy usterka jest niewielka, ale rozdmuchaliśmy ją do niespotykanych proporcji. Mechanizm jest niezwykle interesujący nie tylko ze względu na pełnione w. Też mam 1,9 dci i tez słyszę świst czy bardziej gwizd przy dodawaniu gazu.

Tu Trochę Na Ten Temat.

Coś jakby szum wpadającego powietrza przez uszkodzoną uszczelkę w szybie, ale to na pewno nie jest to. ( opel astra ) gwizd przy dodawaniu gazu astra h 1.7cdti. Najgorzej jest przy włonczaniu się do ruchu a jak jest pod górkę to cięszko jak by niemiał mocy ( nie palił na wszusztkie cylindry) pużniej już normalnie działa.

Mam Problem Z Moim Nissanem Sunny B12, A Mianowicie Coś Mi Stuka W Silniku Gdy Dodaje Gazu Podczas Jazdy Ze Stałą Predkością Nic Nie Słychać.

Pasek bylo by slychac np kiedy by dostal wody np. Do bogatej palety róznych odgłosów emitowanych przez samochód dołaczył kolejny. Witam mam taki problem z puntem ponieważ podczas ruszania (nie zakazdym razem) i przy dodawaniu gazu jak stoi (też niezawsze) go dusi (tak jak by wpadał w dziurę).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post