Hyundai samochody Citroen C3 Czujnik Temperatury Silnika

Citroen C3 Czujnik Temperatury Silnika

Citroen C3 Czujnik Temperatury Silnika. Prawidłowo powinna wynosić pomiędzy 90℃ a 100℃. Po przekręceniu kluczyka w stacyjce zapalają się kontrolki, na chwilę kontrolka temperatury płynu chłodzącego zapala się na czerwono potem powinna zapalić się na niebiesko ( po całonocnym postoju, temperatura otoczenia 4st.c.

Czujnik Temperatury Płynu Chł. Citroen C3,Peugeot 207 1.6 Thp
Czujnik Temperatury Płynu Chł. Citroen C3,Peugeot 207 1.6 Thp from frauto.pl

Mała rzecz, a może skutecznie zatruć ci życie. Występują w nim sporadyczne problemy z rozruchem i opóźnionym wzrostem przyspieszenia, wskaźnik temperatury płynu chłodzącego wskazuje podwyższoną wartość, a. Czujnik, temperatura spalin do citroën c3 ii 1.4 hdi 70 olej napędowy 68 km / 50 kw.

Zawiera 23% Vat , Nie Zawiera Kosztów Dostawy.

C3 ii (sc_) 1.4 hdi 70. Świecenie czerwonej lampki zbyt wysoka temperatura silnika. Czujnik, temperatura płynu chłodzącego do c3 ii.

Witam, Mam Pytanie Odnośnie Czujnika Temperatury Silnika, Chodzi O To, Że Podczas Jady Samochodem Na Desce Rozdzielczej Zapaliła Mi Się Lampka Od Silnika I Kontroli Od Temperatury Zaczęły Podskakiwać Do Góry I Automatycznie Załączył Się Wiatrak.

Czujnik, temperatura spalin dla citroёn c3 ii (sc) 1.4 hdi 70 olej napędowy od rok 11.2009 68 km. Czujnik temperatury dla citroёn c3 i hatchback (fc, fn) » citroën c3 i hatchback (fc, fn) 1.4hdi 68 km 8hz (dv4td) 2002 korzystamy z plików cookies (ciasteczek), aby zapewnić państwu najlepsze usługi. Szukasz citroen c3, pluriel, picasso czujnik temperatury wewnętrznej, znajdziesz 2 części w tej kategorii.

Kontrolka Powinna Zgasnąć Po Uruchomieniu Silnika.

Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników. Czujnik, temperatura spalin do citroën c3 ii 1.4 hdi 70 olej napędowy 68 km / 50 kw. Sklep internetowy iparts.pl to ponad 2 000 000 części samochodowych w najniższych cenach darmowa dostawa, gwarancja i doradztwo przy doborze auto części!

Jeżeli Nie Zgaśnie, Skontaktować Się Z Aso Sieci Citroën Lub Z Warsztatem Specjalistycznym.

Gdy pojawią się pierwsze objawy jego uszkodzenia, trzeba jak najszybciej usunąć problem. 75% właścicieli samochodów citroën c3 i hatchback (fc_, fn_) wybiera: Oferujemy towary firmowe eps wysokiej jakości od producenta.

Świecenie Czerwonej Lampki Zbyt Wysoka Temperatura Silnikacitroen C3 I.

Nieprawidłowa praca silnika podczas rozruchu. Nie wymieniajmy jednak czujnika bez wcześniejszego upewnienia się, co jest faktyczną przyczyną wadliwej pracy. Cześć, w moim c3 picasso brakuje podglądu temperatury silnika, posiadam zewnętrzny wskaźnik i chciałbym go zamontować, tylko nie wiem za bardzo w którym miejscu się wpiąć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post