Hyundai samochody Brak Wolnych Obrotów Fiat 125

Brak Wolnych Obrotów Fiat 125

Brak Wolnych Obrotów Fiat 125. Możliwa wysyłka paczkomat lub pobranie kurier dpd… Zobacz gaźniki w układ paliwowy z kategorii części samochodowe na allegro.pl.

Polonez Borewicz Fiat 125 P halogeny PRL Jedlicze
Polonez Borewicz Fiat 125 P halogeny PRL Jedlicze from sprzedajemy.pl

Po zamontowaniu silnika do malucha bardzo ciężko go zapalić (tylko na ssaniu), po odpaleniu strzela w gaźnik i zachowuje się jak diesel (ograniczone obroty) i jest słaby. Problem z wrtyskiem, fiat bravo 1.8 16v. Nierówna praca silnika może się pojawiać na postoju lub podczas przyspieszania, często dopiero po rozgrzaniu silnika.

Problem Z Uruchomieniem Silnika Lub Brak Takiej Możliwości, Falowanie Obrotów, Szarpanie Silnika, Spadek Mocy, Podwyższone Zużycie Paliwa.

Stan nowy producent części inny. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Tematy o obroty fiat 16v, spadek obrotów fiat croma 2.0 16v '93, wysokie obroty fiat brava 1.2l 16v, problem z wolnymi obrotami fiat marea 16 16v 97r, niewchodzi na obroty fiat brava 1.6 16v, falujące obroty fiat bravo 1.6 16v 103 km

I Ogranicza Otwarcie Zaworu Gazu Komory Niskiego Ciśnienia W Parowniku.słabe Podciśnienie Słabo Otwarty Zawór Brak Wolnych Obrotów,Lub Słabe Niestabilne.

Witam, niedawno odpalałem inne auto z mojego za pomocą kabli i przez. Sprawdź w gaźniku dyszę wolnych obrotów masz tam iglicę która otwierana jest elektronicznie ( chociaż nie wiem czy w el. Stan nowy producent części daewoo oe.

Chaotycznie, Niesprecyzowane, Informacje, Brak Zdjęć Gaźników Do 4T I 2T Z Zaznaczonymi Śrubkami Np A I B.

Ja mam podobnie tylko odwrotnie bo nie mam niskich obrotów na benzynie. Pływak gaźnika polonez fiat 125 p żuk orginał nowy. Więcej informacji telefonicznie lub email.

Czy To Normalne Aby Fiat 125 Z.

Stosowany w gaźnikach fiat 125 p, fiat 126 p, polonez. Na biegu jałowym nie chodzi wcale. Pierwsza sprawa to średnica miksera w moim praypadku otwory są jednakowe czy to nysa czy żuk czy fiat, mikser jest ten sam.

Obsada Dyszy Paliwa Fso, Obsada Dyszy Paliwa Fiat 125P, Obsada Dyszy Paliwa Polonez, Polonez St.typ, 9905070

Zobacz gaźniki w układ paliwowy z kategorii części samochodowe na allegro.pl. Polecam inne nowe części do poloneza i fiata 125 p. Gdy silnik pracuje na wolnych obrotach generuje wystarczającą ilość energii do napędzenia osprzętu takiego jak pompa wody, alternator, wspomaganie kierownicy, jednak za mało do swobodnej jazdy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post