Hyundai samochody Brak Świateł Do Jazdy Dziennej Honda Cr V Iv

Brak Świateł Do Jazdy Dziennej Honda Cr V Iv

Brak Świateł Do Jazdy Dziennej Honda Cr V Iv. Polecam ledy firmy vertex model z 5 diodami, bardzo dobrze świecą, mam je już ponad rok, co prawda jeden przepuszczał wodę ale silikon załatwił sprawę i problem już nie wraca, następca mojego modelu jest już lepiej zabezpieczony przed wodą ( model 501hp lub 507hp ). 56,50 zł x 11 rat () dostawa od 8,99 zł.

ŚWIATŁA LED DO JAZDY DZIENNEJ DRL HONDA CRV IV 2012
ŚWIATŁA LED DO JAZDY DZIENNEJ DRL HONDA CRV IV 2012 from jafra.com.pl

W iparts.pl dostępne są m.in. Serwisowany w aso opis ogłoszenia. 2×12 osram super bright napięcie:

W Katalogu 2407.Pl Znajdziecie Oryginalne Światła Do Jazdy Dziennej (Drl) Do Honda Accord Viii (Cu) O Pojemności Silnika 2, 2.2, 2.4, 3.5 Litra , A Także Zamienniki Oryginalnych Części.

Światła do jazdy dziennej drl. Dla świateł do jazdy dziennej (led) (4) ze wskaźnikiem (4) dla światła mijania (led) (2) dzięki wysokiej belki (2). Przyczyną może być wadliwe połączenie pomiędzy przełącznikiem świateł a wtyczką.

Będziesz Mieć 54 Punkty Lojalnościowe.

Światła pozycyjne / światła do jazdy dziennej) światła pozycyjne / do jazdy dziennej) są wyposażone w żarówki typu led. Światła do jazdy dziennej przyciemnianie szyby bezpieczenstwo; 2,0 l (k20a4) awaria świateł mijania.

Super Jasne Diody Led Smd Zapewniają Doskonałą Widoczność.

56,50 zł x 11 rat () dostawa od 8,99 zł. Kupującświatła do jazdy dziennej (drl) do honda accord viii (cu), zaleca się sprawdzić czy dany część pasuje do konkretnego samochodu. Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Możesz Więc Bez Przeszkód Poruszać Się Z Nimi Po Całej Europie.

Znajdź swój model samochodu i rozpocznij wyszukiwanie odpowiednich części: E11 rl (światła jazdy dziennej) i a2 (postojowe) kolor: ( honda jazz ) światła do jazdy dziennej.

Esp Eds Asr Isofix Informacje Szczegółowe;

Uszkodzoną część należy wymienić jak najszybciej, ponieważ od niej zależy bezpieczeństwo i piękność eksterieru auta. E4 rl certyfikaty wybite są na szkle, dopuszczają lampy led do ruchu drogowego 2×12 osram super bright napięcie:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post