Hyundai samochody Bezpiecznik Od Klaksonu Fiat Punto

Bezpiecznik Od Klaksonu Fiat Punto

Bezpiecznik Od Klaksonu Fiat Punto. Koledzy mam fiata palio weekend w kombi z 2000 roku z silnikiem 1.2. Jeśli bezpiecznik się utrzyma to do wymiany klakson, jak spali to instalacja do przejrzenia.

Fiat Punto Forum • Zobacz temat Brak świateł mijania from fiatpunto.com.pl

Mam problem z klaksonem w fiat uno bezpiecznik sprawdzony (dobry) odkręciłem kierownice łyżwy sprawne i dociskają klakson na krótko bezpośrednio do aku dział wziąłem miernik i podłączyłem do fioletowego kabla który był zamontowany do klaksonu jedną klamrę do tego kabla a drugą do aku tak. Autopes zašle přesně mířenou poptávku nejlepším prodejcům nových náhradních dílů na fiat punto a v případě zájmu i o použitý klakson fiat punto také vrakovištím za vás. Prodejci kteří nový či použitý klakson na fiat punto mají, vás budou kontaktovat.

Gdy Zwarłek Piny W Kostce W Kierownicy To Nic Sie Nie Trąbiło Bezpiecznik Tez Sprawdziłem I Niestety Dobry.

Nikt nie odpowie tobie wprost, rozwiązywanie problemów z elektroniką polegają na zasadzie prób i błędów, skoro bezpiecznik jest cały sprawdź połączenie z klaksonem, czy nie jest zaśniedziałe, poruszaj kostką na lewo i prawo, jeżeli to nie pomoże, należałoby sprawdzić czy. Sháníte klakson na fiat punto? Fiat ma taki problem , że nie ma klaksonu gdy wcisnę przycisk w kierownicy.

Takže Můžete Mějte Ruce Na Volantu Při Stisknutí Klaksonu Vašeho Fiat Panda.

Witam mam 2 problemy a mianowicie klakson w ktorym pali sie bezpiecznik od klaksonu i nie dziala co moze byc przyczyna tego a drugi problem spryskiwcze ktore maja pelny zbiornik i dzialaja przez ten czas w ktorym zostal nalany plyn pozniej juz nie pompka chodzi plyn jest a nie chodza z tylu nie chodza nawet jak jest wlany plyn czy to wina zaworow zwrotnych czy czegos. Nejdrive jsem sel po pojistce a ta byla vypalena tak jsem ji vymelil a pri zmacknuti tlacitka jde slyset pouze cvakani relatka. Wszystko masz dobre tylko sygnału brak,a my mamy wiedzieć dlaczego.to jeszcze dwie przyczyny znam :przewód spadł z sygnału lub sygnał zardzewiał.

Příspěvek Od Tony56 » 12 Led 2008, 13:23 Nedavno Mi Prestal Zniceho Nic Fungovat Klakson.

Klakson fiatu panda musí být přístupné jednoduše proto, aby bylo možné jej použít v případě potřebovat když řídíte.takže z tohoto důvodu budete moci najít poloha klaksonu na volantu. No wiec tak jak w temacie, klakson odmówił wspólpracy śrozkręciłem kiere i ten łacznik który sie wciska kiedy chce zatrąbić jest dobry. Klakson na fiat punto za nejlepší cenu.

Mam Problem, Który Nie Daje Mi Spać, Otóż Nie Działa Mi Gniazdko Prądowe W Kabinie, Po Oględzinach Mam Takie Obserwacje:

Prodejci kteří nový či použitý klakson na fiat punto evo mají, vás budou kontaktovat. ( fiat panda ) brak klaksonu w pandzie. Bezpiecznik numer 13 który jest oznaczony jako klakson jest sprawny , ale nie słychać kliknięcia przekaznika.

Mam Problem Z Klaksonem W Fiat Uno Bezpiecznik Sprawdzony (Dobry) Odkręciłem Kierownice Łyżwy Sprawne I Dociskają Klakson Na Krótko Bezpośrednio Do Aku Dział Wziąłem Miernik I Podłączyłem Do Fioletowego Kabla Który Był Zamontowany Do Klaksonu Jedną Klamrę Do Tego Kabla A Drugą Do Aku Tak.

Fiat punto i grande punto ; Sháníte klakson na fiat punto evo? Jeśli bezpiecznik się utrzyma to do wymiany klakson, jak spali to instalacja do przejrzenia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post