Automatyczne Domykanie Szyb Po Zamknieciu Samochodu Volvo

Automatyczne Domykanie Szyb Po Zamknieciu Samochodu Volvo. Honda accord 2.0 '94 r. Jeśli dane auto ma przyciski manualne w podłokietniku drzwi tam na pewno będzie stałe +12v.

Mercedes CL420 (C140) Blog motoryzacyjny motoss.pl from motoss.pl

Toyota verso zamykanie szyb automatyczne zamykanie szyby kierwowcy corolla e11 sedan wersja terra problem zamykanie elektryczne szyb e12 [e11] otwieranie i zamykanie szyb elektrycznych (opcja auto) [e12] problem z otwieraniem i zamykaniem szyby W tej chwili dzia³a po przytrzymaniu przycisku zamykania kluczyka. Automatyczne domykanie szyb po zamknięciu samochodu.

Mam Samochód Daewoo Nubira 1.

Chcia³bym w³±czyæ automatyczne domykanie wszystkich szyb po zamkniêciu samochodu. Honda accord 2.0 '94 r. Zacznę od tego iż w c70 drzwi (szyby) są bez ramkowe.

Automatyczne Domykanie Szyb Po Zamknięciu Samochodu.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Wtedy muszę szybę lekko opuścić, podnieść i uszczelka wskakuje na swoje miejsce. Automatyczne domykanie szyb w passat b6 3c 2006r.

Czasami Się Zdarzy, Iż Po Zamknięciu Drzwi Szyba Przytrzaśnie Uszczelkę W Taki Sposób Że Słychać Odgłosy Ulicy Oraz Świst Powietrza.

1k0 959 433 ct hw: Czasami się zdarzy, iż po zamknięciu drzwi szyba przytrzaśnie uszczelkę w taki sposób że słychać odgłosy ulicy oraz świst powietrza. Automatyczne domykanie szyb po zamknięciu drzwi bmimercode.

Witam Czy Da Sie Zaprogramowac Szyby Aby Same Sie Zamykały Po Zamknięciu Samochodu Pilotem I Nie Chodzi Mi O Przytrzymywanie Guzika Tylko Cyk Zamykamy Auto I Szyby Ktore Sa Otwarte Automatycznie Jada Do Gory :Hyhy:

Jak by to się przedstawiało na tle xedosa 9, czy dało by rade taki bajer stworzyć i. Mozecie mnie naprowadzic jak to ustawic ? Cegua, problem nie polega na braku zasilania.

Chodzi Mi O Domykanie Szyb Jak Moge Zrobić Coś Takiego Ze Przy Wysiadaniu Miałbym Przycisk Który Domykałby Mi Wszystkie Okna I Szyby Nie Mysząc Trzymać Wszystkich Przyciskow Do Konca Az Sie Zamkna.

Automatyczne domykanie szyb hoşgeldiniz mam pytanko o automatyczne zamykanie szyb po zamknieciu auta. Może ktoś z kolegów podpowie jak przekodować moduł komfortu aby po zamknięciu samochodu oryginalnym pilotem szyby automatycznie się zamknęły. W hondzie jest to tak zrąbane iż przy zamykaniu szyb i szyberdachu nie mozna sobie tylko nacisnąc i szmo sie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post