Hyundai samochody Akcerosia Volvo Xc 60 Odłączany Hak

Akcerosia Volvo Xc 60 Odłączany Hak

Akcerosia Volvo Xc 60 Odłączany Hak. Odłączany hak holowniczy (nie dotyczy au, cl, pe) stalowa kratka zabezpieczająca. (nie dotyczy au, cl, pe)

Volvo XC90 D5 235 7os. Full Led DVD hak Model 2017
Volvo XC90 D5 235 7os. Full Led DVD hak Model 2017 from archiwum.allegro.pl

Na rynek zdejmowany hak holowniczy już w 1966 r. Po podpięciu przyczepki z światłami led , ledy mrygają. W razie potrzeby można go łatwo zamontować.

Zobacz Inne Haki Holownicze, Najtańsze I Najlepsze Oferty.

Sprawdź więcej ofert dla volvo xc 60, podkarpackie. Odłączany hak holowniczy (nie dotyczy au, cl, pe) stalowa kratka zabezpieczająca. Maksymalna masa holowania wynosi 2000 kg, maksymalny nacisk pionowy na kulę haka to 90 kg.

Dzięki Liście Życzeń Twój Dealer Volvo Będzie Mógł Łatwiej Cię Obsłużyć.

Volvo xc 60 > volvo xc 60 wielka wieś. W razie potrzeby można go łatwo zamontować. Gdy nie jest potrzebny, można go zastąpić osłoną, która całkowicie maskuje otwór po haku.

Przyjmuje Się Tę Datę Jako Moment Narodzin Produktu, Który Stał Się Kamieniem Węgielnym Pod Budowę Westfalia I To Nam Się Wtedy Podobało Wyznaczają.

Podczas dodawania akcesoriów do listy życzeń nie dokonuje się wyborów dotyczących koloru itp. Lub od 1942 pln /mc oblicz ». Wyposażenie samochodu w 100% sprawne.

Cena Obejmuje Montaż I Podatki.

Praktyczny wodoodporny dywanik wykończony materiałem tekstylnym z jednej strony i tworzywem sztucznym z drugiej. Jeśli potrzebny ci dobry hak holowniczy do holowania przyczep lub transportu bagażnika na rowery to dobrze trafiłeś. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.

Samochód Bezwypadkowy ( W Oryginalnej Wersji Zewnętrzej I Wewnętrznej ) Lakier Samochodu Bez Rys I Zadrapań.

Samochód testuje żarówki przez can bus i jest problem z tym związany, ponieważ moduł jest przystosowany do zwykłych żarówek. Szyby oraz lampy są oryginalne i z jednego rocznika. Witam mam problem, założyłem hak w volvo xc 60 oryginalny z modułem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post