Hyundai samochody 1.9 Dci Samochód Zgasł Podczas Jazdy I Nie Odpala

1.9 Dci Samochód Zgasł Podczas Jazdy I Nie Odpala

1.9 Dci Samochód Zgasł Podczas Jazdy I Nie Odpala. Odjechalem i pojechałem do mechanika. Wczoraj podczas jazdy silnik zgasł, kręci ale nie chce odpalić.

Renault Laguna II 1.9 DCI Trześniów Sprzedajemy.pl
Renault Laguna II 1.9 DCI Trześniów Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Każdej z nich towarzyszą inne symptomy. Odjechalem i pojechałem do mechanika. Doszedłem do kilku nowych wniosków.

Każdej Z Nich Towarzyszą Inne Symptomy.

Posiadam scenica ii z 2003r z silnikiem 1,9dci. Strzała, a po rozgrzaniu do optymalnej temperatury po zgaszeniu samochodu bardzo długo kręci, a czasami w ogóle nie odpala. Czasem zdarza się, że silnik podczas jazdy niespodziewanie zgaśnie i nie daje się uruchomić.

Nie Zmienia To Faktu, Że Filtry Będą Wymienione.

Dzisiaj gdy wracałem ze szkoły podczas rozpędzania samochód zgasł ,dotoczyłem się na pobocze próbowałem go odpalić kilka razy brak rezultatu. Wystarczy, z zachowaniem ostrożności, zdjąć przewód paliwowy z gaźnika i jego wylot umieścić w. Mam następujący problem dotyczący mojej laguny z 2002 roku, mianowicie auto na zimnym silniku odpala na tzw.

1.9 Dci Silnik Zgasł Odpala Nie Chce Jechać.

( renault scenic ) zgasl podczas jazdy i nie odpala. Ostatnim razem wywaliło stop i check auto w trybie awaryjnym. Laguna ii 1.9 dci nie odpala.

Koledzy Potrzebuje Pomocy Samochód Od Momentu Zakupu Do Dnia Dzisiejszego Chodził Idealnie, Lecz Dziś Zgasł Podczas Wyjeżdżania Spod Domu I Nie Wiem Jaka Jest Tego Przyczyna Silnik Niby Kręci Ale Brak Jakiego Kolwiek Odzewu, Nie Wyskakują Żadne Błędy Rozrusznik Kręci Ale Silnik Nie Odpala Jakieś Sugestie Może Ktoś Miał Taki Przypadek?

Koledzy elektryczna pompa paliwa jest montowana na prawym błotniku wewnętrznym przy ścianie grodziowej często się psują proponuje. Wczoraj podczas jazdy spadły obroty do 0 silnik zgasł, próbowałem zredukować na niższy bieg żeby odpalić ale nic to nie dało. Zauważyłem że nie chodzi też nawiew od tego momentu.

Wyciagnal Mi Takie Cos Z Listwy Wtryskowej, Bardzo Bym Prosił O Opisanie Co To Jest.

Znajomy mechanik popatrzyl i stwierdzil, ze to moze byc immobilizer. Przeszukałem forum i jedyne co znalazłem to zawór scv może by problemem. Renault megane 1.5 dci nie odpala.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post