Wyciek Oleju Z Rozrządu Renault

Wyciek Oleju Z Rozrządu Renault. Warto jednak pamiętać, że z wyciekiem auto nie powinno przejść pozytywnie badania technicznego, a policjant może nawet zatrzymać dowód rejestracyjny. Wczoraj spotkała mnie nie miła niespodzianka, olej cieknie i to fest !

Diesel ma wyciek z silnika? Wbrew pozorom to nie musi być from wrc.net.pl

Spioch, chyba miałeś na myśli uszczelniacz wałka rozrządu a nie wału ;d. Simering na wałku ssącym albo kzfr. Cieknie olej od strony rozrządu.

Zmianie Uszczelki Dekla Jeśli Chodzi O Pokrywę Głowicy To Tam Nie Ma Uszczelki.

Koledzy mam problem z moją megane ii ph i 1.6 16v. Sob 03 kwi 2010, 14:15. Wczoraj spotkała mnie nie miła niespodzianka, olej cieknie i to fest !

Obawiam Się Że To Uszczelniacz Na Wale, Ale Skąd Olej Na Kolektorze Z Tyłu ?

Simering na wałku ssącym albo kzfr. Czy jest to może uszczelka pod głowicą? Z okazji wymiany oleju zobaczyłem, że dół silnika jest mocno wyciepany olejem.

Cieknie Mi Olej Od Strony Rozrzadu.

Cieknie olej od strony rozrządu. Bardziej szczegółowe oględziny doprowadziły do totalnej. Koszty robocizny i części będą oscylować w granicy kilkuset złotych.

Wyciek Oleju Z Silnika Jest Są Objawem Uszkodzeń, Które Należy Usunąć.

5 miesiecy temu jak auto miało 232tys km robiłem w nim kompletny rozrząd, głównie ze względu na wyciek oleju z uszczelniaczy rozrządu (nie wiem z którego ciekło, ale chyba z górnego tego od wałka). Kup i zrób w tvn turbo oraz player.pl: Moze ktoś ma jakieś sugestie skąd może ciec.

Warto Jednak Pamiętać, Że Z Wyciekiem Auto Nie Powinno Przejść Pozytywnie Badania Technicznego, A Policjant Może Nawet Zatrzymać Dowód Rejestracyjny.

Czy prócz uszczelniacza na wale są. Wtedy z naszego samochodu pojawiać się będzie wyciek oleju przekładniowego. Mam podobna sytuacje po remoncie głowicy w lagunie 1 ph2 z 1999r.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post