Hyundai samochody Nie Załacza Sie Sprzegiełko Kompresora Silnika Nissan Micra K13

Nie Załacza Sie Sprzegiełko Kompresora Silnika Nissan Micra K13

Nie Załacza Sie Sprzegiełko Kompresora Silnika Nissan Micra K13. Witam, mam problem z vw fox 1.2 2009.wczoraj zauwazylam,ze autem trzesie przy postoju na swiatlach,kiedy auto jest na niskich obrotach.w drodze powrotnej z pracy auto stracilo moc i zapalila sie kontrolka silnika, wlaczyl sie tryb awaryjny.sytuacja ta zbiegla sie w czasie z tankowaniem na orlenie.do tej pory nic się z autem nie działo.jade do. Problem jaki próbuję rozwiązać to nie załączający się kompresor klimatyzacji.

Sprężarka Klimatyzacji Samochodowej Po Regeneracji Zexel Dkv08R Do Samochodu Nissan Micra (K12), Części Serwisowe Klimatyzacji, Klimatyzacja Samochodowa
Sprężarka Klimatyzacji Samochodowej Po Regeneracji Zexel Dkv08R Do Samochodu Nissan Micra (K12), Części Serwisowe Klimatyzacji, Klimatyzacja Samochodowa from e-sklep-laser-sinex.pl

W wykazie znajdziesz kody silników z podanym rokiem produkcji i pojemnością skokową silnika. W przypadku dopasowania do innych marek i modeli samochodów je również zobaczysz w wykazie. Zobacz kompresory w kategorii narzędzia i sprzęt warsztatowy na allegro.pl.

Problem Jaki Próbuję Rozwiązać To Nie Załączający Się Kompresor Klimatyzacji.

Kompresor / pojedyncze czesci do nissan micra iv hatchback (k13) 1.2 76 km wygodnie zamówić online na autodoc szybka wysyłka i korzystne ceny obejrzeć teraz Gdy kupujesz od super sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. 399,90 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie.

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Montaż kompresora do silnika benzynowego. Seat toledo 2000r 1.9 tdi agr nie załacza sie kompresor klimatyzacji. W wykazie znajdziesz kody silników z podanym rokiem produkcji i pojemnością skokową silnika.

Witam, Mam Problem Z Vw Fox 1.2 2009.Wczoraj Zauwazylam,Ze Autem Trzesie Przy Postoju Na Swiatlach,Kiedy Auto Jest Na Niskich Obrotach.w Drodze Powrotnej Z Pracy Auto Stracilo Moc I Zapalila Sie Kontrolka Silnika, Wlaczyl Sie Tryb Awaryjny.sytuacja Ta Zbiegla Sie W Czasie Z Tankowaniem Na Orlenie.do Tej Pory Nic Się Z Autem Nie Działo.jade Do.

Okablowanie sprawdziłem dokładnie pod obciążeniem według schematu zamieszonego w załączniku, sprzęgło kompresora sprawdziłem podając. A mianowicie zrobiłem kompresor 250lsprężarka + 0 km 0 + 0 km 0 + 2 km 2 + 5 km 5 + 10 km 10 + 15 km 15 + 30 km 30 + 50 km 50.

Obserwuj To Wyszukiwanie, Żeby Otrzymywać Powiadomienia O Nowych Ofertach Spełniających Te Kryteria

4 094,00 zł z dostawą. Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w allegro. Micra k12 najnowsze ogłoszenia na olx.pl.

Silnika Micra Najnowsze Ogłoszenia Na Olx.pl.

Silnik hr najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Nie wystarczy dołożyć turbinę do istniejącego silnika. Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post