Hyundai samochody Nie Działają Czujniki Parkowania Renault Espace 4

Nie Działają Czujniki Parkowania Renault Espace 4

Nie Działają Czujniki Parkowania Renault Espace 4. Haka nie masz, ale może miałeś, różnie bywa. Nie ma żadnego dźwięku po wrzuceniu biegu wstecznego.

Silnik Renault Espace IV 2.0T 2.0 T 163KM F4K F4R
Silnik Renault Espace IV 2.0T 2.0 T 163KM F4K F4R from archiwum.allegro.pl

Trzeba ściągnąć zderzak i sprawdzić napięcia sygnałowe na każdym czujniku, te na którym (których) napęcie mocno. Witam, jestem nowym właścicielem espace 4 2006 2.0t ze szwajcarii. Gdy kupujesz od super sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

Nie Słychać Teraz Żadnego Czujnika.

Na wyswietlaczu pojawia sie napis '' aide parking a controler może ktoś pomoże. Po złożeniu wszystkiego czujniki przestały działać. Bez komputera jest to do sprawdzenia ale wymaga dużo pracy.

Wymieniłem Je, Wykasowałem Błąd I Było Wszystko Przez Chwilę Ok.

Haka nie masz, ale może miałeś, różnie bywa. Po skanie ddt2000 wykrył poniższy błąd. Czujników, montaż, parkowania, przód, renault espace zmiesci sie w garazu, czujniki przod montaz, przedni czujnik gdzie podpiac, do czego podpiqc przednie czujniki parkowania, przednie czujniki parkowania jak podlaczyc, jak podlaczyc przednie czujniki parkowania, przednie zujniki pod zapalniczke.

Witam, Mam Problem Z Czujnikami Parkowania W Renault Espace Iv 3.0 Dci 2003.

Zresztą nie o to chodzi tylko trzeba sprawdzić złącza (montaż/demontaż haka zwiększa tylko prawdopodobieństwo że coś jest nie tak) Co więcej po wrzuceniu wstecznego słychać standardowe pipnięcie oznaczające wrzucenie biegu i zaraz za nim rozlega się długie pojedyncze pipnięcie dobiegające z tyłu (czyli stąd, skąd dobiegało zawsze pikanie sygnalizujące przeszkodę). Witam, mam problem z czujnikami parkowania w renault espace iv 3.0 dci 2003.

( Renault Scenic ) Czujniki Parkowania Przestały Działać.

Nie działają czujniki parkowania przód i tył a także asystent parkowania. ( volvo xc60 & xc90 ) parktronic w xc90. Trzeba ściągnąć zderzak i sprawdzić napięcia sygnałowe na każdym czujniku, te na którym (których) napęcie mocno.

Witam, Od Paru Dni Zauważyłem, Że Nie Działają Czujniki Parkowania.

Wymieniłem je, wykasowałem błąd i było wszystko przez chwilę ok. Po złożeniu wszystkiego czujniki przestały działać. Posiadam samochód renault laguna ii 2005 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post