Mitsubishi Colt Szyba Sie Nie Podnosi

Mitsubishi Colt Szyba Sie Nie Podnosi. Problem z dachem jest taki że szyby idą w dół klapa się odbezpiecza i na tym koniec zaraz zaczyna piszczeć. Nie mam pojęcia jak to samemu naprawić.

Drzwi Prawe Przód Mitsubishi Colt 53H Super stan Bez from sprzedajemy.pl

Nie podnosi klapy do góry, jak puszczam i przyciskam przycisk to coś mieli w zamku klapy bagażnika. Zamieniłem bieguny dochodzące do silniczka i wcisnąłem na przycisku pasażera w górę i szyba poszła w. Za pomocą pokrętła okno klapy na panel, naciśnij i przytrzymaj, aż do tylnej klapy okno jest w pełni się., problem w tym że przycisk nie reaguje na podnoszenie

Witam Ponownie, Jednak Się Przekonałem Do Tego Colta Bo Nie Było Żadnego Innego Wyboru A Cena Też Była Dobra.

Wszystko dziala po stronie pasazera.opuscic moge ale podniesc nie, co moze byc. Za pomocą pokrętła okno klapy na panel, naciśnij i przytrzymaj, aż do tylnej klapy okno jest w pełni się., problem w tym że przycisk nie reaguje na podnoszenie Mam mega problem z ktorym nie potrafie sobie poradzic.

Może Kos Wie Gdzie Znajduje Się W Samochodzie Sterownik Dachu Oraz Może Posiada Ktoś Schemat Szyb I Dachu.

Ale jaja, nie wiedziałem, że szyby się programuje ja mam identyczny problem z szybą u kierowcy i pasażera za razem. Debiut tego auta przypada na rok 1978. Nie mam pojęcia jak to samemu naprawić.

Jeśli Nie Akceptujesz Powyższych Informacji, Prosimy O Kontakt Z Administracją W Celu Usunięcia Konta.

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Trafiły mi się okazyjnie dwa lusterka regulowane elektrycznie razem z joystickiem. Mitsubishi colt to samochód osobowy produkowany przez japoński koncern mitsubishi motors.

Może Jakaś Kostka Się Jeszcze Wypiła.

Kupiłem uszkodzonego mitsubishi colt czc z 2007 roku 1.5 benzyna nie działa sterowanie szyb oraz otwieranie dachu rozkładanego. Colt ca0 szyba opadła od kierowcy i się nie podnosi by łukaszwariat » wed jun 25, 2014 7:40 am czesty przypadek w coltach linka sie urwala. Mianowicie, przygotowuje sobie auto do amatorskiego sciagania na torze, jest to mitsubishi colt v 1.6 96r.

Cóż, Wielu Z Was Mnie Wyśmieje, Ale Ja Po Prostu Nie Jestem Urodzonym Mechanik Iem

Najlepsze oferty na największej platformie. Mitsubishi colt iv [all] biały osad na szybach wewnątrz auta cześć witam piszę ponieważ irytuje mnie ten biały syf na moich szybach w środku auta głównie bocznych ale przednia i reszta też jak jest chłodniej na zew i wiadomo szyby paruja od srodka to wycierając ten osad jest raczej tłustawy jak jest ciepło i to przysycha to nie dość ze wygląda to makabrycznie to jeszcze. Opuszcza się i podnosi normalnie.

Tags: ,

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post