Mitsubishi Carisma 1.8 Gdi Czy Warto

Mitsubishi Carisma 1.8 Gdi Czy Warto. Mitsubishi carisma zadebiutowało w 1995 roku. Mam ten sam problem co kolega:) też chcę kupić gdi o gazie nie ma mowy tylko mam parę pytań:

Mitsubishi Carisma GDI / ZAMIANA !!!! WARTO !!! 1998 from xn--d-uga0v4h.krajoweogloszenia.pl

Oceny samochodu mitsubishi carisma 1.8 gdi comfort. Środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. Witam mam pytanie czy wie ktoś może jakie jest sterowanie centralnym zamkiem plus czy minus w mitsubishi.

Mitsubishi Carisma 1,8 Gdi Elegance Jest To Na Pewno Maszyna Dla Kierowców, Którzy Lubią Prowadzić, Którzy Nie Traktują Samochodu Tylko Jako Bezdusznego Środka Transportu.

( jak w przypadku zamienników) serwisy w de czy też. #10 25 lut 2012 21:07. Mitsubishi carisma zadebiutowało w 1995 roku.

Czytuję To Forum Już Jakiś Czas, A Teraz Przyszedł Czas, By Poprosić Was O Pomoc.

Silnik 1.6 to o ile wiem zwykła wolnossąca jednostka, nie 1.8 gdi z bezpośrednim wtryskiem paliwa, którego naprawić umie jakiś promil mechaników. Maksymalny moment obrotowy 174 nm przy 3750 obr/min. Produkowany od 1997 do 2003 roku.

Mitsubishi Carisma I Da [Cari 1.6] Pompa Wody Wymiana Witam Czy Może Ktoś Wie Czy Ciężko Wymienić Pompe Wody W Cari 96R 1.6 16V I Jaka Będzie Pasować Do Tego Modelu I Czy Pasuje Od Innych Modeli.

Tego samego nie można, niestety, powiedzieć o większym 1,8 l gdi. Maksymalny moment obrotowy 162 nm przy 4500 obr/min. Mitsubishi carisma 1.8 gdi 125km 1wł klima opłaty wspomag elektryka.

Montaż Silnika Z Przodu, Poprzecznie.

Było ono owocem mariażu japończyków ze szwedzką marką volvo. Skrót gdi oznacza w jego przypadku bezpośredni wtrysk paliwa, co skutkuje brakiem możliwości montażu instalacji gazowej (cena takiej inwestycji może przekroczyć wartość auta) i problemy. ( mitsubishi carisma ) pomoc w zakupie carismy 1.8 gdi.

Mitsubishi Carisma I Da [Cari 1.8 Gdi] Czujnik Egr Gdi A Falujace Obroty.

Witam panowie.kolega sobie kupił gdi 20002001 i jest problem falują obroty.pojechałem z nim do szamana samochodowego podpiął go pod kompa i wyszedł błąd czujnika recyrkulacji spalin.dzwoniłem do japaneze ale twierdzi że nie ma samego czujnika tylko cąły zawór egr. Montaż silnika z przodu, poprzecznie. Produkowany od 1996 do 2000 roku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post