Ls400 Lexus Chodzi Wentylator Od Klimy

Ls400 Lexus Chodzi Wentylator Od Klimy. Któryś z was dysponuje fotką chłodnic (wody, klimy) wraz z wentylatorami ? A jeżeli kręci się wentylator od płynu, to trzeba szukac albo w przekaźniku ( sklejone styki ) albo w czujniku ( podaje cały czas zbyt wysoką temperaturę ).

Samochód ślubny Katowice Mercedes W115 Strich Acht from www.auta-wesele.pl

Po podpieciu i spuszczeniu czynnika okazało się że było go za dużo. Sprawdzałem napięcie na wtyczce wentylatora, jest ponad 12,5v. Nie działa jeden z wentylatorów chłodnicy i klimy.bezpieczniki sa ok, klima tez sprawdzona jest cisienie i klima dziala chlodzi i ok.

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Siemanko, od kilku tygodni mam pewien problem. Któryś z was dysponuje fotką chłodnic (wody, klimy) wraz z wentylatorami ? A jeżeli kręci się wentylator od płynu, to trzeba szukac albo w przekaźniku ( sklejone styki ) albo w czujniku ( podaje cały czas zbyt wysoką temperaturę ).

Od Samego Początku Klima Nie Działała.

Jak dbać o klimatyzację w samochodzie? Katalog części zamiennych do lexus ls i (xf10) 400 benzyna (od rok 12.1989, 245 km) dane techniczne lexus ls 400 245 km. Po podpieciu i spuszczeniu czynnika okazało się że było go za dużo.

Nic Groźnego, Nic Co Trzeba Usuwać.to Tylko Irytuje.

Ale jak klima dziala to chodzily dwa wentylatory od razu sie załaczaly a. Na zewnątrz, chyba że już macie nowoczesne rozwiązanie i wyłączanie klimy następuje np, przy zapotrzebowaniu. Auto się przegrzewa, wentylator(y) się nie załączają a temperatura ponad 100 c nawet 110 c.

Może Być Tak, Że Po Włączeniu Klimy Będą Się Kręcić Oba Na Wolnym Biegu.

Przy włączonej klimatyzacji coś brzęczy, nasila się wraz z obrotami. Jeśli silnik jest zimny i włączę klimatyzację to. Wyjasnienie jest proste jak chodzi wentylator wymień czujnik który jest w chłodnicy.

Dziś Byłem Na Sprawdzeniu Ilości Czynnika Chłodzoącego,Bo Wydaje Mi Sie Że Coś Słabo Mi Chłodzi Klima.

Dopiero kiedy włączę klimę to razem ze sprężarką włącza się klimatyzacja. Wentylator nie załącza się gdy silnik się zagrzeje. Może być też tak, że po włączeniu klimy jeden kręci się na jednym biegu, a drugi stoi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post