Hyundai samochody Instrukcja Emulator Cisnienia Paliwa Volvo

Instrukcja Emulator Cisnienia Paliwa Volvo

Instrukcja Emulator Cisnienia Paliwa Volvo. Jest to wersja amerykańska więc może z tego wynika różnica. Wymagany w szczególności w samochodach marki:

Emulator ciśnienia paliwa AEB 431 (cena) Sklep LPG
Emulator ciśnienia paliwa AEB 431 (cena) Sklep LPG from nagaz24.pl

Ma zastosowanie w samochodach, w których podczas zasilania gazem komputer benzynowy zgłasza „błąd zbyt wysokiego ciśnienia w listwie paliwowej”. Model fpe wyposażony jest funkcję autoadaptacji sygnałów , daje rozszerzone możliwości zastosowania między innymi w nowych modelach pojazdów takich jak: Emulator fpe to uniwersalny emulator świetnie nadający się do każdego typu silnika i wszystkich rodzajów czujników ciśnienia paliwa.

Wysyłka 24H Duży Wybór Produktów Lpg I Części Do Gazu.

Poprawna kalibracja emulatora zapewnia poprawność odczytów. Emulator ciśnienia paliwa przeznaczony do pojazdów, które w czasie jazdy na gazie zgłaszają usterki (dtc) związane z brakiem odbioru benzyny z listwy paliwowej. Bez odpowiedniej emulacji nie uda się pozbyć check engine.

Uniwersalność Tego Typu Emulatora Pozwala Na Bardzo Dokładne Wyemulowanie Zmiennego Sygnału Czujnika W Całym Zakresie Obciążeń Silnika.

Emulator czujnika ciśnienia benzyny aeb431. Emulator ciśnienia benzyny z czteroprzewodową wiązką przyłączeniową, przewód czarny „masa”, przewód niebieski zasilanie. Emulator ciśnienia paliwa fpe może współpracować z innymi nie wymienionymi na liście silnikami z czujnikiem ciśnienia na listwie paliwowej, głównie z rodziny ford’a.

Układ Prócz Emulowania Wskazania Na

Może współpracować także z innymi, niewymienionymi powyżej samochodami z czujnikiem ciśnienia. Sprawdź największy w polsce internetowy sklep lpg/cng. Listwa wtryskowa volvo 2.4 d d5 s80 xc90 s60 xc60.

Przy Zasilaniu Silnika Gazem, Z Powodu Braku Odbioru Paliwa Z Listwy Paliwowej, Ciśnienie Benzyny Wzrasta Ponad Wartość Znamionową.

Zawór czujnik ciśnienia paliwa, volvo s60 s80 v60 v70 xc60 xc70 xc90. Na skutek tego komputer benzynowy skraca czasy wtrysku (lub/i zgłasza usterkę). Emulator ciśnienia paliwa pfpe torpedo v 2.0 przeznaczony jest do pojazdów, które w czasie jazdy na gazie zgłaszają usterki (dtc) związane z brakiem odbioru benzyny z listwy paliwowej.

Xc60 2017 Bezpieczeństwo I Zabezpieczenia Układ Monitorowania Ciśnienia W Oponach (Itpms) Jest Układem Do Monitorowania Ciśnienia W Ogumieniu.

Ma zastosowanie w samochodach, w których podczas zasilania gazem komputer benzynowy zgłasza „błąd zbyt wysokiego ciśnienia w listwie paliwowej”. Paliwa volvo xc70 silnik rocznik wiązka komputera benzynowego ecm informacje montażowe złącze nr pinu kolor przewodu sygnał lokalizacja komputera benzynowego 2.5t 2004 Przy zasilaniu silnika gazem, z powodu braku odbioru paliwa z listwy paliwowej, ciśnienie benzyny wzrasta ponad wartość znamionową.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post