Hyundai samochody Hyundai I30 Ceny Nowych Aut

Hyundai I30 Ceny Nowych Aut

Hyundai I30 Ceny Nowych Aut. Dane w naszym raporcie są na bieżąco odświeżane na podstawie informacji z aktualnych ofert kupna i sprzedaży. W ofercie posiadamy wszystkie warianty wyposażenia samochodu, zarówno podstawowe, jak i wersję n, czyli najbardziej sportową odmianę koreańskiego hatchbacka.

Hyundai i30 Wagon 1,4 TGDI 7DCTaut. fresh plus
Hyundai i30 Wagon 1,4 TGDI 7DCTaut. fresh plus from www.bilwebben.ax

Hyundai i30 prosto z salonu kosztuje średnio 69322 pln. W superuto.pl oferujemy nowy model hyundai i30 2021 z upustem dla klientów w wysokości nawet 15%. W ofercie posiadamy wszystkie warianty wyposażenia samochodu, zarówno podstawowe, jak i wersję n, czyli najbardziej sportową odmianę koreańskiego hatchbacka.

Ceny Zeszły Już Poniżej 30 Tys.

Hyundai bayon 1.2 mpi 84km 62kw od 2021 modern. Aktualne ceny samochodów, dane techniczne, wyposażenie. Dowiedz się, jaka jest średnia cena samochodu oraz najdroższych i najtańszych egzemplarzy wyprodukowanych w 2015 roku.

Hyundai I30 Z Tym Układem Oferuje 118 Kw (160 Km) Mocy I 253 Nm Momentu Obrotowego, Jest Więc Najmocniejszą Jednostką W Ofercie.

Hyundai i30 cena od 60000 zł. Dla samochodów używanych pokazujemy ceny minimalne i maksymalne pochodzące z ogłoszeń sprzedaży dealerów, komisów oraz użytkowników indywidualnych. Pod koniec lutego hyundai pokazał pierwsze zdjęcia nowego i30.

Znajdujesz Się W Dziale Hyundai Cena , W Którym Możesz Sprawdzić Jak Kształtowały Się Ceny Samochodów Tej Marki W Ostatnich Latach.

Za najdroższe egzemplarze (top 10%) sprzedawcy liczą sobie ok. Aktualnie w katalogu nowych aut na autocentrum.pl mamy 1 ofertę dotyczącą tego modelu. Jesteśmy dostępni 5 dni w.

Uproszczona Hybryda (Mhev) To Niewielki Silnik Elektryczny Zastępujący Rozrusznik I Alternator.

Dane w naszym raporcie są na bieżąco odświeżane na podstawie informacji z aktualnych ofert kupna i sprzedaży. Trafiłeś tutaj, ponieważ interesuje cię nowy hyundai i30 z salonu. Podczas gdy za najtańsze z nowych samochodów płaci się średnio 50070 pln.

Co 2 Od 125 G/M 2.

W superuto.pl oferujemy nowy model hyundai i30 2021 z upustem dla klientów w wysokości nawet 15%. > nowy hyundai elantra (2021) dostępny również jako hybryda, hyundai elantra hybrid. Koreańskie auta są dostępne w bardzo rozsądnych cenach, a z roku na rok oferują coraz lepsze materiały wykończeniowe i w przypadku drugiej generacji i30, również atrakcyjną stylistykę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post