Hyundai samochody Honda Jazz 3 Automat Opinie

Honda Jazz 3 Automat Opinie

Honda Jazz 3 Automat Opinie. Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení. But a niche approach is no guarantee of success in the wider market, or in the autocar road test.

Used Honda JAZZ AUTOMATIC 1.3 EX CVT Automatic 5 Doors
Used Honda JAZZ AUTOMATIC 1.3 EX CVT Automatic 5 Doors from www.crosslandsvehicles.co.uk

Nie je označené ako vozidlo na objednávku! Z ekonomicznego punktu widzenia lepiej zdecydowac się na manuala, autko będzie mniej palic i w razie awarii taniej będzie ją naprawic. Shitet honda jazz automat, 1.3 gaz benzin, impjanti i gazit brc (i shënuar në leje).

Odoslaním Formuláru Súhlasím So Spracovaním Osobných Údajov V Nasledovnom Znení.

61 kw (83 ps) vin: ( honda jazz ) automatyczna skrzynia (klasyczna)? While this cvt auto model works well around town, it’s simply not as good to drive as the manual if you.

Its Exterior Size Is Pretty Standard For The Class, Yet Opening The Door Reveals A.

Fotogalerie na úvod si dejme trochu čísel. Vždy uvádíme reálné vin karosérie. Honda jazz 1.3 benzin automat.auto ingrosso ??

Buy Used For Less At Buyacar.

Inzerát už nie je aktuálny! Z ekonomicznego punktu widzenia lepiej zdecydowac się na manuala, autko będzie mniej palic i w razie awarii taniej będzie ją naprawic. 5 / 5 stav tachometru:

Honda Jazz, U Všech Našich Vozů Dáváme Záruku Na Původ A Počet Najetých Km Absolutně Bez Koroze, Dovoz Z I, Originál Doklady Na Přihlášení.

2007 manuál 152 597 km cz, cz. Je pružný a řeči z recenzí o tom, že je nudný a nevýkonný neberte vážně. Jhmgd18702s236130 počet dveří / sedadel:

Niežeby Bola Dobrá Vo Všetkom, No Jej Prednosti Zakrývajú Nedostatky, Aj Keď Nedostatky Nie Sú Malé.

Honda jazz 1.3 benzin kambio automat viti 2006 194.184 kilometra originale e sapo ardhur nga italia gjendja perfekte dogane e paguar ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni adresa: 136 inzerátů v aktuální nabídce. Shitet honda jazz automat, 1.3 gaz benzin, impjanti i gazit brc (i shënuar në leje).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post