Hyundai samochody Głowica Żyłkowa Półautomat & Go Honda

Głowica Żyłkowa Półautomat & Go Honda

Głowica Żyłkowa Półautomat & Go Honda. Jesteśmy dystrybutorem oryginalnych maszyn i części marki honda. 1 km pojemność zbiornika paliwa:

OleoMac 61459100 Głowica żyłkowa Tap&Go EVO
OleoMac 61459100 Głowica żyłkowa Tap&Go EVO from kosiarka.pl

Nadaje się do większości kosiarka do trawy i trymery. * uwaga podana moc silnika w odróżnieniu od mocy silników podawanych zazwyczaj przez innych producentów jest mocą netto, która jest mierzona zgodnie z normą sae 1349 Strona główna czterosuwowe kosy honda kosa honda umk 435e ueet.

Silnik Ten Oferuje Niezawodną Moc Z Bardzo Wysokim Momentem Obrotowym.

Kosę cechuje niskie spalanie z pełnym zbiornikiem paliwa (0,63 l) może przepracować nawet do 45 minut*. Komorniki k/wrocławia, ul lipowa 2. Produkt fabrycznie nowy, wysokiej jakości.

Mini Głowica Żyłkowa Nie Głowica Żyłkowa Półautomat Tak Głowica Żyłkowa Automat Opcja Tarcza 3 Zęby Tak Tarcza 80 Zębów Opcja.

Nadaje się do większości kosiarka do trawy i trymery. Wygodny do zmiany, łatwy w instalacji. Umk 425e ueet kosa spalinowa honda.

Silnik Ten Oferuje Niezawodną Moc Z Bardzo Wysokim Momentem Obrotowym.

Pamiętaj, że oryginalne części honda zapewniają najwyższe bezpieczeństwo dla ciebie oraz. Wykaszarki umk 435e ueet to urządzenia, w których napęd z silnika przekazywany jest za pośrednictwem łożyskowanego, sztywnego wałka do przekładni kątowej. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

1Pc Uniwersalna Głowica Podkaszarka Żyłkowa 4 Linie Przycinarka Do Trawy Głowica Do Benzyny Kosiarka Do Trawy Kosa Do Zarośli Głowy Cechy:

Cięcia 25cm pojemnść zbiornika paliwa 0,63 l maksymalne zużycie paliwa w l/h 0,3 poj. Tap & go głowica żyłkowa półautomat. Głowica żyłkowa bęben do kosy stihl m8 fs 38 40 45.

Głowica Żyłkowa Typ Stuknij I Idź, Ostrze 3 Zęby, Szelki, Okulary Ochronne, Klucz Montażowy, Olej Silnikowy.

Umk 450 e xeet to profesjonalna kosa z uchwytem rowerowym zamontowanym na specjalnym systemie antywibrayjnym. 1 km pojemność zbiornika paliwa: Current price 360 pln number of bids.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post