Hyundai samochody Filtr Cząstek Stałych Ford C Max 2.0 Tdci

Filtr Cząstek Stałych Ford C Max 2.0 Tdci

Filtr Cząstek Stałych Ford C Max 2.0 Tdci. Regeneracja fi… od 300 zł Bmw 330d 231 km 2006 rok:

FILTR CZĄSTEK STAŁYCH DPF FORD SMAX 2.0 TDCI 06
FILTR CZĄSTEK STAŁYCH DPF FORD SMAX 2.0 TDCI 06 from archiwum.allegro.pl

Diagnostyka filtra cząstek stałych dpf w ford. Focus mk3 2.0 tdci st filtr dpf cząstek stałych. Płyn do filtra dpf nie występuje:

Części Samochodowe » Osobowe 1 300 Zł.

Niestety, nawet przy małych przebiegach (szczególnie w samochodach używanych głównie do jazdy w mieście gdyż nie ma on warunków aby się poprawnie wypalić) filtr cząstek stałych zwany też w skrócie fap potrafi się zapchać a gdy to nastąpi procedura. Ford focus 1.6 tdci 109 km 2008 rok: Sprawdź, czy można naprawić lub usunąć zapchany filtr dpf w twoim ford.

Po Nieudanych Próbach Stworzenia Własnej Konstrukcji Firma Ford Przy Współpracy Z Koncernem Psa Skonstruowała Kolejną 2 Litrową Jednostkę Wysokoprężną , Która Została Zastosowana Od 2006 R.

Wśród silników wyposażonych w ten filtr wyróżnia się 1.6 tdci, 2.0 tdci oraz 2.2 tdci. Chcialbym jednak wiedzieć czy samochód ten posiada filtr cząstek stałych. Nawet w sytuacji, gdy nasz samochód wyjechał dopiero z salonu, ma mały przebieg, filtr cząstek stałych dpf może się zapchać i wtedy wypalanie nie będzie skutkowało oczekiwanymi efektami.

Olej Ma Zastosowanie Dla Silników Benzynowych I Diesla Również Dla Tych Wyposażonych W Filtr Cząstek Stałych Dpf.

Oferuje najnowocześniejszą technologię regeneracji filtrów cząstek stałych dpf/fap/src/kat do samochodów osobowych,ciężarowych,autobusów, maszyn budowlanych, rolniczych i przemysłowych. Kup oryginalny preparat do czyszczenia dpf w sklepie liqui moly: Stosowana w pojazdach z silnikami 2.0 oraz 2.2 tdci.

Oryginalna Świeca Żarowa Służąca Do Dopalania Filtra Cząstek Stałych Dpf.

Zamienników czy metod regeneracji filtra nie brakuje, a jazda autem bez dpf może okazać się problematyczna w dobie rosnącej presji na uszczelnienie systemu kontroli pojazdów. Serwis dpf ford w warszawie. Oprócz tego wyłapuje on mikrocząsteczki sadzy, jakie powstają podczas prasy silnika i gromadzi je aż do pewnego poziomu, a następnie automatycznie się oczyszcza poprzez wypalenie wspomnianych.

Usuwanie Filtra Cząstek Stałych Przestaje Być Dobrym Pomysłem.

Skutecznie usuwamy filtr fap/dpf w oparciu o diagnostykę na hamowni. Montowana w zaworze pary paliwa ford 2.0 tdci 1856982 który również jest dostępny w naszym sklepie. Obróbka programowa:układ egr już od 99zł, filtr dpf już od 199zł.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post