Hyundai samochody Fiat 1.2 8V Miernik Masy Powietrza

Fiat 1.2 8V Miernik Masy Powietrza

Fiat 1.2 8V Miernik Masy Powietrza. Wykorzystując posiadaną wiedzę, wykonujemy odpowiednie czynności, które. Przepływomierz służy do pomiaru ilości powietrza przedostającej się do silnika.

Silnik kompletny 176A8000 Fiat punto palio 1.2 8v
Silnik kompletny 176A8000 Fiat punto palio 1.2 8v from archiwum.allegro.pl

Zapewne silnik dostawał za dużo powietrza i poprzedni właściciel zmniejszył jego ilość przez przytkanie tej rury. Został wyposażony przez inżynierów w żeliwny blok i aluminiową głowicę. Sprawdź czy obudowa filtra i odma są szczelne, tzn.

Jaka Jest Całkowita Masa Pojazdu, 2010 Fiat Punto Evo (199) 1.2 8V (69 Hp)?

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Uzyskuje się w ten sposób obniżenie emisji. Katalizator sterownik silnika sterownik systemu mild hybrid p.

Do Tej Samej Części Masy.

Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2009 fiat punto evo (199) 1.2 8v (65 hp)? Ile biegów ma skrzynia biegów, jaki jest rodzaj skrzyni. Ściągnij minusową klemę akumulatora przy włączonym zapłonie na 15 sekund,powtarzając tą sekwencję ze trzy razy.co do błedu silnika krokowego to sprawdż dokładnie piny w komputerze czy przypadkiem nie są skorodowane.w innym przypadku trzeba bedzie spróbować naprawić komputer.

Tu Litera S Choć Jest Skrótem Od „Sport” Oznacza Coś Zupełnie Innego Niż Zwykle.

Wykorzystując posiadaną wiedzę, wykonujemy odpowiednie czynności, które. Czujnik map będę przenosił bliżej przepustnicy i zmieniał z. Silnik 1.2 fire fiata ma pojemność 1242 cm3.

Ile Miejsca W Bagażniku, 2009 Fiat Punto Hatchback ?

Auto ma przejechane zaledwie 85 tys co jest udokumentowane i pewne wszystko zdaje się być ok poza tym Choć według producenta jest to. Typowe awarie czujników i ich objawy.

Tematy O Punkt Masowy Punto, Punto 3 Brak Wspomagania Kierownicy.

Czym dokładnie jest przepływomierz i czym mogą się charakteryzować objawy uszkodzenia przepływomierza? Fiat grande punto 1.2 1.4 obudowa filtra powietrza. Zasilanie na przekaznik dochodzi z akumulatora na styk 1 zlacza a skrzynki bezpiecznikow i zabezpieczone jest przez bezpiecznik f8, natomiast cewka zostaje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post