Hyundai samochody Esp Świeci Kontrolka W Hyundai Tucson

Esp Świeci Kontrolka W Hyundai Tucson

Esp Świeci Kontrolka W Hyundai Tucson. Hyundai elantra 1.6 benzyna 2011 w dniu dzisiejszym zapaliła mi się kontrolka check engine niestety pnie gaśnie pytanie co to może oznaczać odpowiedzi (0) hyundai i20 1.4 crdi 2010 diesel: Istnieją różne scenariusze dla twojego esp światło.

Hyundai Tucson I właściciel w PL*Serwisowany*Xposs
Hyundai Tucson I właściciel w PL*Serwisowany*Xposs from archiwum.allegro.pl

Od pewnego czasu jak dodam gazu nawet nie dużo to świeci się kontrolka hamulca (czerwona na dole zegarów). Mam go od 2 miesięcy i na razie komfort lepszy niż w lagunie ii, w terenie jak na szosie tylko że asfaltu nie widać przed maską. Witam, hyundai i20 2010 rok.

Seat Cordoba 1,4+Lpg 1998 Rok / W Obu Instalacja Stag 300 / Hyundai Tucson 2,0 + Lpg 2010 R Piwa:

Sander » 18 lut 2020, 10:36 to jest wina innego typu reflekorów a raczej elektroniki w nich, w mocnym skrocie us maja analogowy sygnal, a europejskie cyfrowy, dlatego ta. Witam, świeci się kontrolka otwarta maska, wszystko jest sprawne a wyświetla się komunikat sprawdź zamknięcie maski. Mam problem z systemem tpms w swoim tucsonie.

Check Engine Czy Coś Poważnego Hyundai Elantra 1.6 2011.

Podczas normalnej jazdy nie świeci. Więc chciałbyś découvrir co to signifie.ale też wiedz co robić w tym wypadku a jeśli kiedykolwiek pouvez kontynuuj prowadzić z telefonem pojazd.właśnie w tym celu w tym tekście idziemy wszyscy text expliquer. W hyundai tucson 2005r z napędem 4×4 skrzynia manualna po przekręceniu kluczyka w stacyjce zapala się kontrolka napędu4x4 i auto nie chce odpalić , proszę o pomoc pozdrawiam.

Sob 04 Lut 2012, 16:47.

Od pewnego czasu jak dodam gazu nawet nie dużo to świeci się kontrolka hamulca (czerwona na dole zegarów). Zauważyłeś na swoim hyundai tucson qu'un wskaźnik trójkąta est wysiadać na desce rozdzielczej po uruchomieniu. Podczas przyspieszania zapala się kontrolka hamulca.

Brak Równowagi Między Tymi Dwoma Elementami I Twój.

Moduł sterujący klimatyzacji, jonizator (klimatyzacja automatyczna), blok połączeniowy w przedziale silnikowym (przek. Hyundai elantra 1.6 benzyna 2011 w dniu dzisiejszym zapaliła mi się kontrolka check engine niestety pnie gaśnie pytanie co to może oznaczać odpowiedzi (0) hyundai i20 1.4 crdi 2010 diesel: Mam go od 2 miesięcy i na razie komfort lepszy niż w lagunie ii, w terenie jak na szosie tylko że asfaltu nie widać przed maską.

2.02.2019 #3 Nie Nie Auto Znajomej Jeździ Nim Dość Długo I Nagle Kontrolka Się Zapaliła Sama Po Skanowaniu Auta Okazał Się Błąd Sensora Przedniego Na Podłużnicy Wymieniłem O Tym Samym Kodzie.

Świeci się kontrolka esp w moim citroenie berlingo, co robić. Jeśli ktoś miał podobny problem proszę o pomoc. (autem prawdziwie terenowy jeździmy po szosie do 60 km/h i tyle) to jest auto terenowo rodzinne o.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post