Hyundai samochody Dziwny Szum Z Okolic Wtrysków Volvo 2.0D

Dziwny Szum Z Okolic Wtrysków Volvo 2.0D

Dziwny Szum Z Okolic Wtrysków Volvo 2.0D. Przy dodawaniu gazu oraz schodzeniu z obrotów słychać niepokojący dźwięk z okolic silnika na wolnych obrotach wszystko. Następnie spróbować ruszyć, delikatnie odejmując nogę z pedału sprzęgła.

Volvo V50 Zawór Podciśnienia - Forum O Częściach Samochodowych
Volvo V50 Zawór Podciśnienia – Forum O Częściach Samochodowych from nanoforum.pl

70/80 km/h jest bardziej słyszalny. 50 km/h jest bardzo delikatny, o tyle po rozpędzeniu się do ok. Dyskutujemy tu o wszystkim co jeździ:

Witam Mam Problem Z Toyotą Avensis 2.2 D4D Z 2005R.

Avensis 2.2 d4d 150 km 2005r nie mogę zakodować wtrysków. Kolega opisał objawy, na forum o tym było sporo. Następnie spróbować ruszyć, delikatnie odejmując nogę z pedału sprzęgła.

Witam Mam 190 2.0E + Lpg Rok 1993 1) Z Tyłu Dochodzi Dziwny Hałas Cos W Rodzaju Klekotania Silnika Deasla, Dziej Sie Tak Jak Dodaje Gazu Na Wszystkich Biegach Prócz 4!!!

Tematy o stuki wtryskiwaczy, wtryskiwacz benzyny w samochodzie z wielopunktowym wtryskiem. Bardzo słabo grzeje, czuć zapach płynu chłodniczego i są mocno. Dodatkowo mialem dziwny odgłos przy 3tys obrotów (drgania).

Dyskutujemy Tu O Wszystkim Co Jeździ:

Dziwny klekot silnika 2 608. Do tej pory auto było już u dwóch mechaników. Tematy o dziwny dzwięk silnika, dziwny dzwięk silnik rolety zewnętrznej yooda, skoda felicja problem z radiem(z głośników wydobywa się dziwny dzwięk), hyiundai tucson 20l crdi 2004r dziwny dzwięk pod maską, matiz 09 2001r dziwny dzwięk z koła.

1.192 Tys.koło Pasowe Wału Korbowego 400 Pln Od Peugota

Od opinii i raportów spalania po listę jego typowych usterek i przypomnienie o wymianie oleju. Dlaczego z silnika dochodzą stuki? Od cen nowych po oferty używanych.

Kiedy Jednak Pojawi Się Stukanie, Trudno Go Nie Usłyszeć.

Pisze z tym człowiekiem i jestem wrecz zdecydowany jechac do niego na wgranie nowej mapy wtryskow (czy jakos tak) przez złacze obd. 2) problem z elektrycznie opuszczana szyba dla pasarzera z przodu! Przy dodawaniu gazu oraz schodzeniu z obrotów słychać niepokojący dźwięk z okolic silnika na wolnych obrotach wszystko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post