Dywaniki Gumowe Do Bagaznika Toyota Auris 1 Allegro

Dywaniki Gumowe Do Bagaznika Toyota Auris 1 Allegro. W kategorii auris / toyota / dywaniki bagażnika. Części samochodowe » osobowe 110,39 zł.

Toyota Auris 0712 Dywaniki gumowe SZARE DOMA 7378787487 from archiwum.allegro.pl

Dywaniki korytka gumowe toyota auris od 2012. 11,40 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. Te głębokie mi się nie podobają a w butach narciarskich w zimie nie wsiadam bo nie mam to i dużo wody nie na niosę.

Sprzedam Dywaniki Gumowe +Mata Do Bagaznika Do Toyoty Rav4.

Dywaniki z burtami dokładnie dopasowane do kształtu bagażnika. W mojej byłej carinie welury były ok ale tylne się ślizgały i wiecznie były pod przednimi fotelami. Wykonane z wysokiej jakości elastomerów termoplastycznych (kauczuku syntetycznego) o właściwościach zbliżonych do gumy, ale bez nieprzyjemnego jej zapachu.

Dzięki Temu Mata Jest Niezwykle Trwała I Skuteczna W Swojej Funkcji.

Dywaniki gumowe toyota auris od 2012 rezaw plast. Toyota auris 1 corolla e15 dywaniki gumowe stopery. Dywaniki gumowe toyota auris od 2012 rezaw plast.

Jkstyl Zobacz Konto Na Allegro.

Komplet dywaników gumowych w kolorze czarnym. 98.7% kupujących poleca tego sprzedawcę 391 5 z ostatnich 12 miesięcy średnia z 396 ocen sprzedaży: Dywaniki gumowe toyota corolla verso.

Plus Jest Taki ,Że Wystarczy Je Otrzepać I Są Czyste.

Są bardzo trwałe, lekkie, elastyczne, jego powierzchnia pełni funkcję antypoślizgową. Przespałem sprawę i jednak zamówiłem płytkie (poniżej 1 cm) z matą do bagażnika. Wykładzina bagażnika bez maty pasuje do:

W Kategorii Auris / Toyota / Dywaniki Bagażnika.

Dedykowane gumowe dywaniki w kolorze czarnymkomplet 4 stoperów (góra / dół) i 4 wkrętów, dzięki którym dywaniki można przymocować do fabrycznej. Te głębokie mi się nie podobają a w butach narciarskich w zimie nie wsiadam bo nie mam to i dużo wody nie na niosę. 16,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post