Hyundai samochody Dywaniki Czrne Gumowe Orginal Mercedes W211

Dywaniki Czrne Gumowe Orginal Mercedes W211

Dywaniki Czrne Gumowe Orginal Mercedes W211. Dywaniki gumowe przeznaczone do modeli: Przedmiotem aukcji są czarne korytkowe dywaniki gumowe wykonane na bazie kauczuków syntetycznych.

Mercedes Eklasa W211 Dywaniki Welurowe RYPSOWE
Mercedes Eklasa W211 Dywaniki Welurowe RYPSOWE from www.autodywaniki.pl

Dywaniki gumowe (4 sztuki + osłona na tunel) w kolorze czarnym do samochodu:. Dywaniki nie są oryginalnymi produktami oem marki samochodu, a jedynie zamiennikami, które produkowane. Ze względu na wysoką jakość posiadają neutralny, niemal nie odczuwalny zapach gumy.

Ze Względu Na Wysoką Jakość Posiadają Neutralny, Niemal Nie Odczuwalny Zapach Gumy.

13,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. Dywaniki posiadają kołki mocujące (stopery ) do mocowania dywanika w samochodzie. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.

Dywaniki Gumowe (4 Sztuki + Osłona Na Tunel) W Kolorze Czarnym Do Samochodu:.

Oryginalne wysokiej jakości korytkowe dywaniki gumowe w kolorze czarnym przeznaczone do modelu samochodu podanego w tytule oferty.dywaniki wykonane są z. Dywaniki nie są oryginalnymi produktami oem marki samochodu, a jedynie zamiennikami, które produkowane. Indywidualne odzwierciedlenie marki, modelu, rocznika, a nawet typu nadwozia samochodu maksymalna ochrona podłogi oraz bocznych.

Przedmiotem Aukcji Są Czarne Korytkowe Dywaniki Gumowe Wykonane Na Bazie Kauczuków Syntetycznych.

Szukasz kompletu dywaników do mercedesa? Idealnie dopasowane, chronią przed wodą, bezzapachowe 121, 99 pln* * z podatkiem vat.

Wszystkie Dywaniki Gumowe Pasujące Petex Posiadają Atest Dekra.

Z o.o., podmioty powiązane i partnerów. Środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. Nie są one łączone z innymi danymi wprowadzanymi przez ciebie w sklepie.

( 4 Szt.) Do Dywaników Na Osobnej Aukcji Możesz Również Dokupić Osłonę Tunelu !

Wytrzymałe, całoroczne dywaniki pomagają chronić wnętrze podczas deszczowej pogody i błota pośniegowego. Dywaniki mercedes najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Dywaniki gumowe przeznaczone do modeli:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post