Hyundai samochody Drgania Silnik Brak Mocy Honda Accord

Drgania Silnik Brak Mocy Honda Accord

Drgania Silnik Brak Mocy Honda Accord. Oferowany w wersji sedan oraz kombi. Na rozgrzanym wszystko ok, po regulacji zaworow to samo.

Dławienie silnika i brak mocy 1.8 VTEC (F18B2) '99 Układ
Dławienie silnika i brak mocy 1.8 VTEC (F18B2) '99 Układ from www.accordklubpolska.pl

Na rozgrzanym wszystko ok, po regulacji zaworow to samo. Falujące obroty na zimnym silniku. Zaczęło się od tego, że oddałem do prostowania, piaskowania i malowania moje 17 calowe felgi.

Może Ktoś Spotkał Się Z Podobnym.

Przeczytałem wszystkie wątki nt braku mocy silnika. Na zimnym silniku falujące obroty. Dzień dobry, w styczniu br.

Falujące Obroty Na Zimnym Silniku.

Mialem wymieniane pierscienie , uszczelniacze na zaworach wszystkie uszczelki panewki. Honda accord szarpanie silnika witam.mam problem z moja honda accord rocznik 99silnik 1.8. Ale mam jeszcze maly problem szarpie mi silnikiem na wolnych obrotach i nie wiem co jest pozdrawiam.

Częstą Przyczyną Nadmiernych Drgań Silnika Na Biegu Jałowym Jest Zmiana Prędkości Obrotowej Silnika.

Pomaga mu odjecie gazu i spowrotem powolne jego dodawanie albo bardzo szybkie dodanie gazu.dzieje sie to. Honda accord i sj sy zbyt wysokie obroty i blokada. Na rozgrzanym wszystko ok, po regulacji zaworow to samo.

Długie Palenie Diesla 22 Drganie Silnika 2.0 Tdi Dziwne Stukanie W

Silnik na cieplym jest strasznie mulowaty do mometu 2.5 tys obrotów. Eeee co maja swiece i kable do drgania, silnik chodzi jak ta lala, wkreca sie ostro, gdyby cos bylo ze swiecami samochod by gasl i nie chodzil rowno. Odpowiedzi (1) honda accord 2010 rok, 2.0 benzyna:

Brak Mocy Na Wyższych Obrotach Witam, W Jazzie 1.4 I Dsi Występuje Problem Z Mocą Ale Dopiero Od Około 3 Tys.

Od cen nowych po oferty używanych. Zaczęło się od tego, że oddałem do prostowania, piaskowania i malowania moje 17 calowe felgi. Witam, posiadam hondę accord vi 2000 1.8.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post