Hyundai samochody Dlaczego Chevrolet Captiva Nie Odpala

Dlaczego Chevrolet Captiva Nie Odpala

Dlaczego Chevrolet Captiva Nie Odpala. No i ładowanie akumulatora czy jest dobre to podstawa 14,1 v optymalnie. Szkoda, że chevrolet został wycofany z rynku i nie można kupić znowu nowej captivy, a bliźniacza antara to już nie to samo, nie ma tyle charakteru i wdzięku.

PIĘKNY Chevrolet Captiva, Salon Polska, 7 osobowy
PIĘKNY Chevrolet Captiva, Salon Polska, 7 osobowy from archiwum.allegro.pl

Dlaczego kontrolka świecy żarowej zapala się w chevrolet captiva? Gdy już wejdzie, dławi się przez chwilę, ale uruchomi się i normalnie pracuje na biegu jałowym. No i ładowanie akumulatora czy jest dobre to podstawa 14,1 v optymalnie.

Łączna Ocena To 4.38 Na 5.

Więc zrozumiesz system podgrzewania ma różne części.więc raisons dla którego widzący pozostaje włączony na deska rozdzielcza twojego chevroleta captiva może być różny.właśnie z tych powodów w tym poście mamy streszczenie les najczęściej spotykane przyczyny w chevrolet captiva z silnikiem diesla. #2 02 cze 2014 07:27. Usterka wystąpiła przy przebiegu 250 tys.

Samochód Po Zgaszeniu Nie Odpala Chociaż Nie Za Każdym Razem.

Przyjechałem do domu już odpalał normalnie. Moja captiva 2.4 benzyna i lpg nie odpala od razu po kilkugodzinnym postoju. No i ładowanie akumulatora czy jest dobre to podstawa 14,1 v optymalnie.

Jak Się Nie Pali To Auto Ma Moc, Przyspiesza Ładnie, Pracuje Równo, Pali Ładnie Nie Dymi.1760000Km, Silnik 2.0 Vcdi 150Km.nie Wiem Czy Wymieniać Ten Pedał Z.

Znaczek 'engine' się nie zapala. Chevrolet captiva 2.0 diesel 150km. Chevrolet aveo 1,2 2004 awaria świeci się kontrolka silnika.

Mam Problem Z Odpalaniem Samochodu.

Ale jak wracałem było jeszcze gorzej. Auto było tankowane ( gaz,benzyna), w tym celu wyłączane i przeparkowane. Witam , chevrolet captiva 2.2 d , startuje tylko przy odlaczonym czujniku walka rozrzadu , czujnik wymienilem , to samo , w sterowniku nie ma bledow , czy ktos ma jakies pomysly ?????

Co Oceniają Kierowcy Użytkujący Te Samochody Na Co Dzień?

Spadek mocy przy przyspieszaniu na autostradzie. Mimo przejechaniu nim 200 tysięcy nadal mnie zachwyca i cieszy jazdą i wyglądem. Wygląda to tak, że samochód nie może wejść na obroty i mi gaśnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post