Hyundai samochody Czujnik Temperatury Spalin Carens Kia Wymiana

Czujnik Temperatury Spalin Carens Kia Wymiana

Czujnik Temperatury Spalin Carens Kia Wymiana. Czujnik temperatury jest na pasie przed zespołem chłodnic do sprawdzenia wiązka od czujnika do złącza na lewej podłużnicy niebieski i czarny. Jego zadaniem jest rejestracja odgłosów spalania stukowego we wszystkich stanach pracy silnika, aby zapobiec jego uszkodzeniu.

Inter Cars S.A.
Inter Cars S.A. from intercars.com.pl

Kia typowe usterki i serwisowanie. Jeżeli kontrolka sygnalizacji usterek układu kontroli emisji spalin miga, oznacza to jakiś błąd związany z regulacją ilości wtryskiwanego paliwa, co może powodować utratę mocy przez silnik, zakłócenia spalania i wysoką emisję spalin. Kia sportage 2.0 crdi 4×4 113km 2005 za.

Oryginalne Części Zamienne I Akcesoria Motoryzacyjne Marki Kia.

Jest elementem nierozbieralnym i w takim przypadku konieczna jest po prostu jego wymiana. Zobacz 385 pytań kierowców oraz 734 porady mechaników na temat typowych usterek i serwisowania samochodów marki kia: Czujnik spalania stukowego „słyszy” drgania bloku silnika powodowane przez dźwięk materiałowy i przetwarza je na elektryczne sygnały.

Chyba Dzieciaki Wcisnęły A Mocno Pokrętło I Się Zerwało.

Czy ktoś wymieniał panel klimatyzacji w kia carens iv. Ogromny wybór czujnik, ciśnienia spalin do wszystkich modeli kia sportage. Jeżeli kontrolka sygnalizacji usterek układu kontroli emisji spalin miga, oznacza to jakiś błąd związany z regulacją ilości wtryskiwanego paliwa, co może powodować utratę mocy przez silnik, zakłócenia spalania i wysoką emisję spalin.

Sklep Internetowy Iparts.pl To Ponad 2 000 000 Części Samochodowych W Najniższych Cenach Darmowa Dostawa, Gwarancja I Doradztwo Przy.

Ponieważ czujnik temperatury płynu chłodzącego, omywany jest przez płyn chłodniczy krążący w układzie, to jego demontaż wiąże się z koniecznością spuszczenia. Kupuj w korzystnej cenie czujnik temperatury dla kia carens iii (un) 2.0 cvvt g4ka 144 km, 2006 w naszym sklepie online możesz tanio kupić sonda temperatury góra, z przodu, zewnętrzny i inne Czujnik temperatury jest na pasie przed zespołem chłodnic do sprawdzenia wiązka od czujnika do złącza na lewej podłużnicy niebieski i czarny.

【Top Oferta】⚡️ Czujnik, Temperatura Spalin Do Kia Carens Iv (Rp) 1.7Crdi 136 Km Wygodnie Zamówić Online Na Autodoc Szybka Wysyłka I Korzystne Ceny Obejrzeć Teraz

Zestaw zawiera 4 czujniki i 4 nakrętki. Carens, carnival, cee'd, k2500, optima, picanto, rio, sorento, soul, sportage, venga lub zadaj własne pytanie. Niedrogie czujnik temperatury spalin dla kia oferuje nasz sklep internetowy oferujemy ogromny wybór kia czujnik egt i części wysokiej jakości

Kręci Się Bez Ustawienia Temperatury I To Te Od Kierowcy Odpowiadające Za Cały Samochód.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! W serwisie powiedzieli, że to z winy użytkownika i nie obejmuje tego gwarancja. Na wyświetlaczu wyświetla same poziome kreski czy nic.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post