Hyundai samochody Czujnik Stukowy Honda Gdzie Jest

Czujnik Stukowy Honda Gdzie Jest

Czujnik Stukowy Honda Gdzie Jest. Czy podmienić ten czujnik czy szukać przyczyny gdzie indziej ? W gruncie to zwykły czujnik przyspieszenia, odbiera wszelkie drgania w szerokim paśmie.

Gdzie jest filtr kabinowy w aucie? Jak go wymienić
Gdzie jest filtr kabinowy w aucie? Jak go wymienić from dailydriver.pl

W gruncie to zwykły czujnik przyspieszenia, odbiera wszelkie drgania w szerokim paśmie. Dodam , że mam instalacje gazowa od 5 lat. Sensor stukowy znajduje się najczęściej na kolektorze dolotowym, cylindrze lub bloku silnika.

Gdzie Jest Dokładnie Ten Czujnik Stukowy, Jakbyś Mogl Rzucić Jakies Foty Bylbym Bardzo Wdzieczny.

W gruncie to zwykły czujnik przyspieszenia, odbiera wszelkie drgania w szerokim paśmie. Hej, właśnie sam zakończyłem walkę z czujnikiem spalania stukowego. Spalanie stukowe powoduje wystąpienie drgań mechanicznych kryształu piezoelektrycznego i.

Później Się Przerzuciłem Na 95 I Błąd Wywaliło.

Witam gdzie znajduje się czujnik temperatury wody w honda civic vii 2003 1,6i prosze jeżeli macie możliwość o wrzucenie zdjecia lub. Jeżeli tak, to gdzie go szukać. Im większa jest energia detonacji, tym większą amplitudę ma napięcie przezeń wytworzone.

Bardzo Duży Wzrost Zużycia Paliwa, Dymienie Na Czarno (Na Skutek Zbyt Bogatej Mieszanki Paliwowo Powietrznej), Zmiany Prędkości Obrotowej Silnika (Falowanie Obrotów), Mniejsza Moc Silnika.

Czujnik spalania stukowego w moim mondeo mk iii znajduje się na bloku silnika w jego środkowej części ( po otworzeniu maski tuż pod głowicą silnika). Czy przyczyną może być czujnik stukowy gdzie się on w ogóle znajduje a dla bardziej zaawansowanych jaki jest moment siły dokręcenia tego czujnika bump proszę o pomoc czujnik spalania stukowego w moim mondeo mk iii znajduje się na bloku silnika w jego środkowej części( po otworzeniu maski tuż pod głowicą silnika). Wyskakuje mi caly czas blad p0329 i nie moge znalezc usterki wiec chce wymienic czujnik.

Chodzi Mi O Czujnik Spalania Stukowego.od Paru Dni Zaczął Mi Się Zapalać Check I Auto Jest Słabsze Szarpie Na Wolnych ( Tak Jak By Był Źle Zapłon Ustawiony ) I.

Gdzie ten czujnik jest zamontowany może ktoś podpowie ? Auto z niemiec, w polsce po pierwszym tankowaniu wlałem na pkn orlen 98 a bo nie było 95 już. Ewentualnie czy mozna podpiac czujnik ktory ma os.

Jeżeli Taki Temat Już Był To Przepraszam.

Zależy mi na cenie gdyż nie ma pewności czy błąd obwodu czujnika stukowego który generuje pomarańczową lampkę jest zwiazany z samym czujnikiem. Niestety u mnie skończyło się w aso. Czy podmienić ten czujnik czy szukać przyczyny gdzie indziej ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post