Hyundai samochody Czujnik Poduszek Bocznych Siemens Chevrolet

Czujnik Poduszek Bocznych Siemens Chevrolet

Czujnik Poduszek Bocznych Siemens Chevrolet. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Auto ma poduszki powietrzne kierowcy pasażera i boczne w siedzeniach.

Moduły Poduszek Powietrznych Chevrolet Oe - Wyposażenie Elektryczne - Układ Elektryczny, Zapłon, Części - Allegro.pl
Moduły Poduszek Powietrznych Chevrolet Oe – Wyposażenie Elektryczne – Układ Elektryczny, Zapłon, Części – Allegro.pl from allegro.pl

Czujnik uderzeniowy poduszek opel astra. Są to elementy elektroniczne, które sygnał do sterownika wysyłają za pomocą kabla. Zgadza się, czujnik airbag musi miec bezposredni kontakt z karoserią pojazdu i byc do niej sztywno przymocowany.

System Poduszek Nadokiennych/Bocznych Kurtynowych Poduszek Powietrznych Lampka Ostrzegawcza Systemu Srs Poduszek Powietrznych Lampka Ostrzegawcza Poduszki Powietrznej Systemu Srs, Widoczna Jako Ikona Na Desce Rozdzielczej, Kontroluje Obwody Czołowych Poduszekpowietrznych, Bocznychpoduszekpow.

Do auta nie mam żadnych zastrzeżeń poza palącą się kontrolką tych właśnie poduszek. Nie mocować ani nie zawieszać niczego na oparciach (ubrania itp.), ponieważ grozi to spowodowaniem obrażeń klatki piersiowej lub ramion w przypadku zadziałania bocznych poduszek powietrznych. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Przednie Siedzenia, Zestaw Wskaźników, Koło Kierownicy Lub Części Przednich I Tylnych Słupków Oraz Krawędzi Dachu, Zawierających Elementy Lub Czujniki Poduszek Powietrznych, Zagraża Bezpieczeństwu.

Nie ma czujników poduszek.w tunelu między siedzeniami powinien znajdować się sterownik w którym jest czujnik przeciążeniowy. Są to elementy elektroniczne, które sygnał do sterownika wysyłają za pomocą kabla. Ni z tego ni z owego pojawił mi sie błąd poduszki.

Zgadza Się, Czujnik Airbag Musi Miec Bezposredni Kontakt Z Karoserią Pojazdu I Byc Do Niej Sztywno Przymocowany.

Czujnik uderzeniowy poduszek opel astra. Kjas9 » 11 lut 2017, o 17:30. Sensor sterownik moduł airbag e36 e38 e39 8386131.

Witam Mam Do Was Pytanie, Zapalila Mi Sie Kontrolka Airbag.

Wymontowanie jakichkolwiek elementów, takich jak: Nie demontuj wewnętrznych elementów systemu poduszek powietrznych: Bo czujniki zderzeń bocznych masz zaadaptowane do starego sensora.musisz zalożyć nowe,niezakladane sensory zderzeń bocznych,albo wyczyścić stare i zaadaptować.

• Potwierdza To Certyfikat Bezpieczeństwa B28 Wydawany Przez Pimot.

Lampka ostrzegawcza poduszek powietrznych/napinaczy pasów bezpieczeństwa; Nie zbliżać się do drzwi bardziej niż jest to konieczne. Szybkie wyszukiwanie części zamiennych wiązki przewodów i materiały instalacyjne do chevrolet captiva, łatwe zamawianie i szybka dostawa w całej europie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post