Hyundai samochody Czujnik Ciśnienia A C Renault Clio 2

Czujnik Ciśnienia A C Renault Clio 2

Czujnik Ciśnienia A C Renault Clio 2. Witam ja w mojej reni jestem po wymianie sterownika (komp silnika) silnik pracuje ładnie ale jak go coś [cenzura] to zaświeci się kontrolka od elektryki auto przebiera obrotami i gaśnie.po paru przy gazowaniach kontrolka gaśnie i praca. 159,90 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie.

Diesel Czujnik Cr Common Rail Paliwa Wysokiego Ciśnienia Regulator Czujnika Do Samochodu Dostawczego Renault Kangoo Clio 3 Iii Mk4 1.5 Instrumentu Finansowania Współpracy Na Rzecz Rozwoju 0281006241|Regulator High Pressure|Regulator Pressureregulator ...
Diesel Czujnik Cr Common Rail Paliwa Wysokiego Ciśnienia Regulator Czujnika Do Samochodu Dostawczego Renault Kangoo Clio 3 Iii Mk4 1.5 Instrumentu Finansowania Współpracy Na Rzecz Rozwoju 0281006241|Regulator High Pressure|Regulator Pressureregulator … from pl.aliexpress.com

W instalacji samochodu mam kolory: 5296 scenic 1 2 dacia dokker van. Może ktoś posiada zdjęcia albo wie jak wymienić samemu.

Witam, Czy Ktoś Może Podać Jaką Rezystancję Powinien Wykazywać Czujnik Ciśnienia Oleju Zamontowany W Renault Scenic 2.0 16V (F4R) Czujnik Wymontowany Wykazuje Opór:

Obawiam się ,że całą operację z nabiciem klimy trzeba będzie. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Witam mam do wymiany czujnik w 1 warsztacie chcą rozbierać zderzak w 2 nie.

A Składa Się Z Czujników W Kolach , Czujnik Dozoru Kół Który Przesyła Dane Do Komputera I Wyświetla Na Wyświetlaczu Ikonę Autka Z Kolami I W Razie Jakieś Usterki Informuje Które Kolo Migając.

Witam, potrzebuje schemat podłączenia czujnika ciśnienia klimatyzacji w renault captur 1,5dci 2015. Witam ja w mojej reni jestem po wymianie sterownika (komp silnika) silnik pracuje ładnie ale jak go coś [cenzura] to zaświeci się kontrolka od elektryki auto przebiera obrotami i gaśnie.po paru przy gazowaniach kontrolka gaśnie i praca. Ciśnienie w ogumieniu należy regulować przy zimnych oponach (wartości sprawdzić na naklejce znajdującej się na krawędzi drzwi kierowcy).

Niedrogie Czujnik Cisnienia Paliwa Dla Renault Clio Ii Hatchback (Bb, Cb) 2004 Oferuje Nasz Sklep Internetowy Oferujemy Ogromny Wybór Wszystkich Typów Czujnik Cisnienia Paliwa Renault Clio 2, Akcesorii Ssamochodowych I Części Wysokiej Jakości

Czujnik ciśnienia oleju do renault clio ii. Czujnik ciśnienia klimatyzacji renault grand sc 2. Mam pewien problem ze znalezieniem odpowiedniego czujnika ciśnienia oleju do mojego renault clio.

Zdobyłem Taką Wtyczkę, Ale Kolory Nie Zgadzają Się.

Są dwu lub trzy pinowe > koszt na allegro nowego ok. Fuel level sensors, fuel pressure sensor renault. Może ktoś posiada zdjęcia albo wie jak wymienić samemu.

Czujnik Prędkościomierza Jest Na Lewym Brzegu Na Górze.

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Buy czujnik ciśnienia paliwa megane 2.0 ide 166381201r oryginał renault for 253.53 eur. Ten, który znajduje się w moim samochodzie ma 0,21 bara i jest koloru zielonego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post