Co Oznacza Samochód Z Kluczem

Co Oznacza Samochód Z Kluczem. Powyżej przedstawiliśmy krótki opis kontrolek na desce rozdzielczej, na co zwrócić szczególną uwagę oraz w jakich przypadkach powinniśmy się bezzwłocznie udać do mechanika. Mechanik powiedział że to chodzi o olej i filtry co i tak miałem wymienić.

Używany samochód z małym przebiegiem. Na co warto zwrócić from motoryzacja.interia.pl

8) żółta kontrolka i spadek mocy ». 6) kontrolki na desce rozdzielczej ». Opel corsa 1.7cdti 2004r kontrolna samochód z kluczem francuskim.

Witam, Mam Samochód Suzuki Swift Z 2007 Roku I Jak Samochód Mi Się Nagrzeje To Zapala Mi Się Żółta/Pomarańczowa Kontrolka Samochodzik Z Kluczem.

23 marzec 2009, 21:09 co oznacza ta kontrolka corsa c: Zaświecenie się kontrolki samochodu z kluczem oznacza problem z elektroniką w pojeździe. Paląca się i nie znikająca kontrolka auto z kluczykiem (serwis) oznacza przeważnie problem z elektryką auta tak mi wiadomo z swoich doświadczeń z tego co napisałeś problem może być w okolicy przepustnicy (elektryka) ewentualnie moduł cim szwankuje nie jestem alfą i omegą podjedź do mechanika.

Dziś Po Wymianie Oleju I Filtrów Wciąż Kontrolka Się.

Witam, mam taki problem w sumie. Kontrolka samochodu z kluczem zapala się w 3 różnych trybach, sygnalizujących 3 różne stany. I nie mam pojęcia co to oznacza, szukałem ale nie mogę znaleźć odpowiedzi.

Żółta Kontrolka Auta Z Kluczem.

Samochód z kluczykiem (do drzwi), samochód z kłódką oraz samochód z kluczem to kontrolki, które łatwo można pomylić. 8) żółta kontrolka i spadek mocy ». Wiele z czerwonych kontrolek oznacza awarię lub problem z płynem eksploatacyjnym.

Wszystkie Można Bardzo Łatwo Pomylić, Bo Na Pierwszy Rzut Oka Wyglądają Tak Samo, Ale Prawda Jest Taka, Że Auto Z Kluczem (Francuskim) Oznacza Zupełnie Inną Awarię Niż W Przypadku Kontrolki Z Kluczykiem / Kłódką.

Podczas jazdy, przy prędkości ponad 110km/h i ponad 2.5 tys obrotów zapala się kontrolka samochód z kluczem francuskim. W oplach często pojawia się ta druga kontrolka, która najczęściej oznacza rozkodowany kluczyk. Witam tesc kupil sobie uzywanego opla meriva 2008 r z silnikiem 1.3 diesel.

5) Kontrolki I Ich Zachowanie ».

Oraz mam jeszcze jeden problem. Błąd ten zapisywany jest w pamięci i poprzez sprzęt diagnostyczny można go odczytać. Podobne tematy do co to za kontrolka auto z kluczykiem passat b5 97r.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post