Hyundai samochody Chrysler Pacyfica Odpala I Gaśnie

Chrysler Pacyfica Odpala I Gaśnie

Chrysler Pacyfica Odpala I Gaśnie. Jak zimny winduje obroty a za moment niemal do zgaśnięcia i po paru chwilach jest poprawnie ( ale to nie reguła i problem ten czasem nie jest tak drastyczny). Przy dojazdach do skrzyżowań i świateł gaśnie.

Chrysler Pacifica 2017, 3.6L, Touring, po gradobiciu Warszawa
Chrysler Pacifica 2017, 3.6L, Touring, po gradobiciu Warszawa from warszawa.lento.pl

Sprawdź więcej ofert dla chrysler pacifica, podlaskie. Pewnie sie naraze osobom ktore sa w posiadaniu takowego auta. Od porad i testów po dyskusje na forach i w społeczności kierowców.

Po Włączeniu Nadmuchu Kabiny Falują Obroty.

Przy dojazdach do skrzyżowań i świateł gaśnie. Witam, od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem pacifiki 3.5l v6 4×4, autko przywiezione z usa. Masy na lewej podłużnicy sprawdziłem są ok.

Odpala Bez Problemów, Można Przejechać 500 Km I Nic Się Nie Dzieje A Nagle Potrafi Zgasnąć.

300c, 300m, grand voyager, lebaron, pacifica, pt cruiser, sebring, stratus, town & country, voyager lub zadaj własne pytanie. Zobacz 120 pytań kierowców oraz 215 porad mechaników na temat typowych usterek i serwisowania samochodów marki chrysler: Posiadam forda focusa mk3 1,6i ecoboost, rok 2012.

Kluczyk Sprawdzony Na Maszynce, Odpowiada.

Wystarczy w google wpisać frazę: Bez włączenia nadmuchu pracuje normalnie, nie faluje. Od cen nowych po oferty używanych.

Po Minucie Odpalam, Jadę Dalej I Po 1 Km Znów Gaśnie.

Chrysler voyager, 2003 rok, 2.5 crd. Wtyczki od komputera są ok. Chrysler pacifica 2005 3.5 b+g.

Miałem Problem Od Kilku Tygodni Mój Voyager 2,5 Td 2000 Rocznik Miał Duże Kłopoty Z Odpalaniem.

Jak już się udało po dłuższym kręceniu to strasznie nierówno pracował jakby na 3 baniakach. Kluczyk sprawdzony na maszynce, odpowiada. Nie odpala po 2 tygodniowym postoju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post