Hyundai samochody Brak Iskry W Swiecach A Masa Honda

Brak Iskry W Swiecach A Masa Honda

Brak Iskry W Swiecach A Masa Honda. Voyager 3.8 brak iskry na świecach. Wymienilem modul i nadal nie odpala wymienilem cewke i nadal nie odpala.

Brak iskry Kymco Heroism skuter elektroda.pl
Brak iskry Kymco Heroism skuter elektroda.pl from www.elektroda.pl

A może tak jest dobrze. Blokada 14 dni na zapoznanie się z regulaminem i odnalezienie przycisku pisownia. Dodam ze dioda immo gaśnie,pompa.

* Masz Już Stare I Możliwe, Że Dające Przebicie Przewody Wn.

Wygląda na to , że nie masz sterowania zapłonem. Kiedy silnik nagle gaśnie i za nic nie można go uruchomić, zaczynamy szukać przyczyny. Ale wcześniej miałem to samo, nie miałem iskry,przeczyściłem mase pod akumulatorem i było dobrze, była iskra.

Sprawdź Czy Przy Próbie Odpalania Na Kablu Sterującym Cewki Pojawiają Się Impulsy Masowe (Kontrolka Do Plusa I Sprawdzić Czy W Momencie Kręcenia Będzie Pojawiać Się Masa Na Kablu Sterującym Cewki)

I tu okazuje się że iskra zniknęła. A może tak jest dobrze. Mialem taka sytuacje ze rozpadl mi sie przewod od cewki do kopulki.

Brak Iskry Na Swiecach Rover K16.

Poza tym podczas kręcenia auto nie widzi obrotów, czujnik położenia wału podmieniony na sprawny i bez zmian. Piszesz że napięcie dochodzi do cewki. Masa jest ale na plusowych cisza.

Brak Iskry Na Świecachprzyczyną Tej Niewielkiej Awarii Lecz Uciążliwej, Był Moduł Znajdujący Się W Aparacie Zapłonowym.

Prąd na kopułkę z cewki jest dostarczany przez powiedzmy sprężynkę i tam już nie ma iskry (w miejsce sprężynki włożyłem przewód i prawie stykając z masą nie ma iskry miernik w postaci prubówki też nie reaguje). Witam mam problem ze sterowaniem cewek przez moduł czasami da impulsy nie na wszystkie sekcje,najczęściej nie a po około 5. Lecą one bezpośrednio do sterownika.

Dodam Ze Dioda Immo Gaśnie,Pompa.

Witam jak w temacie,mój scenic od dłuższego czasu miał problemy z odpalaniem (trzeba było długo go kręcić żeby odpalił) a wczoraj juz wcale nie odpalił. Próbował zaskoczyć ale nie mógł. Wcześniej było z każdą cewką w porządku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post