Hyundai samochody Bagażnik Dachowy Nissan Note 2

Bagażnik Dachowy Nissan Note 2

Bagażnik Dachowy Nissan Note 2. Bagażnik dachowy jest niezastąpiony przy długich podróżach i przewozie dużych przedmiotów. W naszym sklepie odnajdzie się każdy.

Nissan Note 2 essais, fiabilité, avis, photos, prix
Nissan Note 2 essais, fiabilité, avis, photos, prix from www.caradisiac.com

14 dni na zwrot towaru. Bagażniki przedstawione poniżej mogą pasować do różnych wariantów modelu nissan note. Bagażnik dachowy jest niezastąpiony przy długich podróżach i przewozie dużych przedmiotów.

26,90 Zł X 10 Rat Raty Zero Szczegóły W Ofercie.

Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej aby mieć pewność całkowitego dopasowania do swojego nissan note. +48 608 507 248, +48 503 417 748. Bagażniki przedstawione poniżej mogą pasować do różnych wariantów modelu nissan note.

W Naszej Ofercie Znajdziesz Nakładki Progowe, Listwy Progowe, Listwy Ochronne Zderzaka, Nakładki Na Zderzak, Listwy Chrom Grilla, Listwy Boczne Samochodowe, Bagażniki Dachowe I Boxy Samochodowe Oraz Wiele Więcej.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i wybierz najlepszą jakość !!! 14 dni na zwrot towaru. W naszym sklepie odnajdzie się każdy.

Bagażnik Dachowy Jest Niezastąpiony Przy Długich Podróżach I Przewozie Dużych Przedmiotów.

Nowoczesny bagażnik o niskim profilu i mocowaniami zakończonymi na relingu. Bagażnik na reling atera rt to kompletny bagażnik dachowy posiadający aerodynamiczne aluminiowe belki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post