Hyundai samochody 330 D Bmw Przy Jakiej Temp Otwiera

330 D Bmw Przy Jakiej Temp Otwiera

330 D Bmw Przy Jakiej Temp Otwiera. Mam wrażenie, że samochód również dłużej się nagrzewa, ale to może być mylące bo i temperatura otoczenia nam spada. Gdy wskazówka temperatury cieczy chłodzącej osiągnie właściwą temperaturę (ok.

Bmw e91 330d slabo kreci przy niskiej temp YouTube
Bmw e91 330d slabo kreci przy niskiej temp YouTube from www.youtube.com

Proszę o wskazówkę gdzie on jest. Na termostacie czasem jest napisana temperatura przy jakiej się otwiera ale tak 89 90 to ok jak dla mnie ale on się ma otwierać dosć szybko na full jak nie to wymiana. Niestety tylko garstka au posiada wskaźnik.

Profilaktyka Przed Zimą, Czyli Wymiana Termostatu, Sprawdzenie Pompy Wody, Płukanie, Potem:

U mnie zresztą nawet nie jest wyskalowane stopniach. Chcę zacząć od wymiany termostatu, ale czy słusznie. W momencie nagrzewania się silnika, np.

Ale To Nie Reaktor Atomowy Ani Tym Bardziej Bimbrownica, Żeby Była Potrzebna Wiedza Co Do Stopnia 😀 To, Co Wskaźnik Pokazuje Jest Wystarczającą.

Instrukcje dotyczące tego, jak często wymieniać filtr oleju, są różne, jednak zaleca się wykonywać to przynajmniej tak często, jak wymianę płynu.innymi słowy, zwykle okazuje się to konieczne najpóźniej po przejechaniu 20 tys. Nawet jeśli mamy do czynienia z mniej groźnym zacięciem w pozycji otwartej. Przy jakiej temperaturze otwiera sie a była to wlasnie 70 stopni niby trzymał jak go wyjelem ale nie dogrzewal mi silnika w trasie.

Zgodnie Z Fizyką Przy Normalnym Ciśnieniu Atmosferycznym Temp Wrzenia Wody Wynosi 100 Stopni, Gdy Układ Jest Szczelny A Ciśnienie W Układzie Jest Znamionowe Czyli 1,5 Bara Temperatura Wrzenia Zaczyna Sie Po Wyżej 110 Stopni Ale W Autach Mamy Płyn Który Przy Ciśnieniu 1,5 Bara Zaczyna Wrzeć Przy 130 Stopniach.

Sprubój jeszcze złożyć bez termostatu dla sprawdzenia i zobacz jak się będzie zachowywał!ale ja bym kupił nowy termostat post został pochwalony 0 razy Wiem wiem są już posty od odpowietrzania i wiem jak to zrobić ale gdzie jest ten odpowietrznik. Otoczenia.bo nawet i przy +20stopniach!!!

Jestem Troszke Zaniepokojony Bo U Mnie Włącza Sie Przy 100 Stopniach!!!

Nigdy temp nie doszła do 95 tuż przed włącza się i bieg jak chodzi klima to temp stała na 92,5 chyba że. 1.odpowietrzniki chłodnicy wyjkręcony 1.zalany układ do pełna, pięknie słychać bulgotanie. Żeby go wymontować, trzeba go najpierw znaleźć.

Zwłoka Przy Sekwencyjnej Zabawie Przełożeniami Jest Akceptowalna.

W zależności od potrzeby termostat zamyka lub otwiera do nich dostęp. Wymienilem pompe wody, wymienilem oba termostaty i plyn chlodniczy. Bmw e60 e61 520d 525d 530d 535d termostat oryginał.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post